Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Paolo de Vesir napisał:


Bardziej martwią mnie te pogłoski o tym, że gra zaliczyła już reboot. Twórcy mówili w 2021, że planują premierę na 2024, a tutaj jest kompletna cisza. Chciałbym zobaczyć jakiś dłuższy fragment gameplayu.

 

W 2021 zmieniło się kierownictwo projektu. Na pewno nie jest tak, że całą pracę wyrzucono do kosza. Rare to duże studio, Everwild będzie pewnie budowane na założeniach z SoT tylko, że z większym naciskiem na rozgrywkę dla pojedynczego gracza już od samego początku. Jeśli planują wsparcie gry analogiczne do SoT, to 6 lat produkcji przed premierą, to absolutne minimum dzisiaj.

 

Na stronie Rare mają pojedyncze oferty pracy, także przy Everwild, więc można śmiało założyć, że prace są bardzo zaawansowane, bo nie szukają masowo ludzi do podstawowych zadań.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Myślałem że od czasu sławnego już postu Schabka (który notabene nie zestarzał się zbyt dobrze) trochę ludzie przejrzeli na oczy. Ale niestety niektórzy dalej żyją w świecie iluzji, którą też sami sobie tworzą.

 

Nawet to Nintendo które robi kapitalne gry, jednocześnie rucha ludzi sprzedając im wadliwy sprzęt (joycony) i to kilka razy. Nie przecenia sprzętu, gier itp. nie bez powodu powstają filmy "czy jest firma która bardziej nienawidzi swoich fanów"

 

Sony i ich praktyki w ostatnich latach? ;) ok. 

 

 

No ale warto demonizować MS, który w ostatnich latach dostarczył masę rozwiązań żebyś miał dobry sprzęt, mógł grać tanio, wygodnie i gdzie chcesz. Jasne, z grami na wyłączność było raczej słabo lub co najwyżej nieźle. Ale cała reszta? 

 

Rozpierdala mi gałki oczne jak czytam o duszy w 2024 r.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, drozdu7 napisał:

Jasne, z grami na wyłączność było raczej słabo lub co najwyżej nieźle. Ale cała reszta? 

No i tu jest problem, bo od drugiej połowy życia x360 jest bieda w tym, najważniejszym, aspekcie. Ja już się pogodziłem, że można spodziewać się tylko bylejakości po nich, wiec nawet mnie nie boli, ze inni gracze tez doznają zaszczytu doświadczenia gier xgs.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, SnoD napisał:

Przypominam, że jutro bardzo ciekawy stream dotyczący najbliższej przyszłości gier z serii Age of ...

 

 

Szkoda, że MS nie przejął sobie prawa do marki C&C, taki remake RA2 albo Generals przyjąłbym z pocałowaniem ręki. Co prawda wyszedł fajny Remaster C&C i RA, no ale dobrze by było odświeżyć kolejne części. 

Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, Faka said:

 

Szkoda, że MS nie przejął sobie prawa do marki C&C, taki remake RA2 albo Generals przyjąłbym z pocałowaniem ręki. Co prawda wyszedł fajny Remaster C&C i RA, no ale dobrze by było odświeżyć kolejne części. 

 

No wyszedł fajnie, ale gry jednak już mocno archaiczne. Pograłem chwilę w C&C Remastered i nawet w porównaniu do Starcrafta to jest przepaść. O nowszych grach nie wspomnę

Odnośnik do komentarza

Ja bym się tak specjalnie nie napalał na dobrego handhelda od MS do gamepassa. Na dzisiaj to stacjonarny Xbox z internetem po kablu potrzebuje trochę żeby się połączyć i usługi uruchomić i na gierkę w quick resume trzeba trochę poczekać. A co dopiero hh jak nie masz netu gdzieś poza domem. 

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, SnoD said:

 

Ciekawe czy też zaczną od porządnych renasterów i później nowe części.

 

Ale co tu remasterować. Starcraft dostał remastera, Warcraft też (i obecnie nie jest tak zły jak był na premierę), a Starcraft 2 go nie potrzebuje. Jako, że RTSy starzeją się bardzo wolno nie napalałbym się na nowe tytuły tego gatunku od Blizzarda. Zwłaszcza, że fabularnie WoW tak na(pipi)ił w universium, że Warcraft 4 musiałby opowiadac totalnie inną historię. A Starcraft 2 nadal jest aktywny w esporcie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...