Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego MS się nie przyzna, że przegrał walkę na polu konsolowym otwarcie, i zamienia się w Segę? A, no tak. Bo chcą jeszcze w końcówce swojego konsolowego życia sprzedać jak najwięcej (xd) konsol i mieć jak największą stopę zwrotu poniesionej inwestycji. 

Jakoś nie wierzę w ich sukces sprzedaży gier na PS (poza wyjątkami). 

Szkoda mi fanów Xboxa. Tak samo jak mi było szkoda fanów segi (do których sam należałem mając Saturna). 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Paolo de Vesir napisał(a):

Lista naprawdę konkretna, ale dwa ALE:

- jak mają to być kolejne trailerki CGI bez konkretnych dat to niech SPIERDALAJĄ

- jedno nowe IP? :reggie:

 

Oni nowych IP już kilka zapowiedzieli, teraz czas to wydać. Niektóre produkcję wiszą w powietrzu od 4 lat.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, devilbot napisał(a):

 

Zagrałbym we wszystkie te tytuły. Co za wydawca :obama:

Mając takie tytuły mogą spokojnie duża część z nich wydawać na konsolę konkurencji i co najwyżej zostawić na wyłączność swojego ekosystemu Gears 6 i Fable, no te marki od lat mi się kojarzą z MS. Dorzucić do tego jakaś naprawdę sensowną chmurę, a nie to badziewie xcloud i każdy zainteresowany mógłby się dodatkowo zapoznać z tymi tytułami nawet bez zakupu XSS/XSX, sytuacja win win.

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, pawelgr5 napisał(a):

Akurat F3 albo NV to jedyna opcja zarobić na marce po tym jak serial okazal sie sukcesem. F5 pewnie nie zobaczymy w ciagu kilku lat.

Z tym, że F3 ma FPS Boost i 4K, więc taki leniwy remasterek z nowym zestawem aczików mam nadzieję nie przejdzie. New Vegas wystarczy podbić rozdziałkę i analogiczna sytuacja.

  • This 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bzduras napisał(a):

Z tym, że F3 ma FPS Boost i 4K, więc taki leniwy remasterek z nowym zestawem aczików mam nadzieję nie przejdzie. New Vegas wystarczy podbić rozdziałkę i analogiczna sytuacja.

Kolego, ale to nie bedzie pierwsze dymanie graczy jak jednak pójdą w tę stronę. Cos tam powygładzają, dorzucą milion gówno dodatków jak do Skytim Anniversary i pyk 200zl piękny kawalerze.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja przyznam ze 200zl to nie ma mowy ale 80 pewnie juz bym dal. Powodem dla, którego dam sie wyruchać jest fakt, że mój jedyny, trwający okolo 70h kontakt z F3 mial miejsce na konoli PlayStation 3 firmy Sony w zwiazku z czym końcówka byla momentami niegrywalna i opatrzona miliardem zwiech i restartów.

 

Jeszcze zastanawiam, sie nad wersja na xsx tego co jest. Gral ktos dluzej? Nie ma tam juz żadnych problemów?

 

 

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 na PS3  był kompletnie niegrywalny, chodził jak kupa. Zresztą jak spora część multiplatform. Miejscami to nie trzymał 20 klatek do tego te zwiechy. Później kupiłem na X360 i sztosik, wyglądała lepiej i działała o wiele lepiej. 

 

Za to New Vegas nie dałem rady ograć na X360 :kekw: działało lepiej niż Fallout 3 na PS3 ale dalej poniżej standardu który toleruje. Ograłem dopiero na PC parę lat później. 

Odnośnik do komentarza

Realna lista gier które mogłyby i powinny się pojawić na tym pokazie jest bardzo długa i powinna wyglądać tak:

1. Gears 6

2. Doom

3. Perfect Dark

4. Avoved

5. Fable

6. Clockwork Revolution

7. Contraband

8. Everwild

9. Age of Mythology: Retold

10. South of Midnight

11. State of Decay 3

12. Ara History Untold

13. Towerborne

14. MFS2024

15. Indiana Jones

 

Wszystkie te gry są już bardzo długo w produkcji i żadna z nich nie została do tej pory anulowana, więc jeśli wszystkie są nadal aktualne, to powinny być gotowe na jakiś gameplay slice.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza
W dniu 25.05.2024 o 19:14, SnoD napisał(a):

Ponownie, o czym ty pierdolisz? XD

 

chłop ma mega ból dupy od tygodni z powodu swoich projekcji, straszny tryhard. Stęka wiecznie o te cebulowego game passa bo wie że na sonce za każdego xboxowego "exa" będzie śpiewał trzy i pół bomby i śni po nocach o podwyżce ceny game passa, taki zawistny xD

 

moderatorowi bym zasugerował by wysłać chłopa na urlop by mógł sobie podotykać trawę, bo tutaj tylko shitpostuje.

 

 

  • Haha 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Koreańska strona Xboxa wysypała zapowiedź, nie zdziwię się jeśli to miało być jutro tylko strefy czasowe pomylili i rozesłali powiadomienia. W powiadomieniu jest po prostu mowa o GP, więc raczej nie będzie żadnego dodatkowego tieru ponad GPU tylko dla CoDa.

 

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Po miesiącach walki z MS o odzyskanie konta otrzymałem odpowiedź, że nie mogą pozytywnie zweryfikować, iż ja jestem jego właścicielem. Nieważne, że podałem wszystkie informacje. Nieważne, że mail podany do konta to moje imię i nazwisko. "Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi". Szkoda mi tych paru gier, które tam kupiłem, szczególnie wszystkich Gearsów

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...