Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież tłumacze ci jak pięciolatkowi to nie kwestia karty graficznej, po prostu nową wersja Gearsow ma ustawienia graficzne niedostępne dla wersji pecetowej (mowili o tym sami twórcy) i nawet włożenie karty graficznej za 20000 zł nic tu nie pomoże. No chyba że Coaliton zaktualizuje rowniez pecetowa wersję. 

 

A jeśli nie wierzysz to poczekaj na analizę Digital Foundry, które potwierdzilo że przygotuje odpowiedni materiał

 

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

To jest ray tracing dający odbicie, nie ma go w pastgenowej wersji Gearsów. Screeny poza raytracingiem różnią się też kontrastem

Liściu jakie wyparcie :dynia:

Jak wrzucisz screen z DMC5 na PS5 z ray tracingiem i porównasz z DMC5 odpalonym na RTX 3090 to też nie będzie odbić w PCtowej wersji bo po prostu ta wersja nie ma tego bajeru (jeszcze).

Dla porównania ostatnio zrobiłem 2 screeny z nadchodzącego Ghostrunnera z RTX on i off. Odbicia to chyba najbardziej widoczna różnica

 

spacer.png

ccKhOfn.png

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, UberAdi napisał:

To jest ray tracing dający odbicie, nie ma go w pastgenowej wersji Gearsów. Screeny poza raytracingiem różnią się też kontrastem

Liściu jakie wyparcie :dynia:

Jak wrzucisz screen z DMC5 na PS5 z ray tracingiem i porównasz z DMC5 odpalonym na RTX 3090 to też nie będzie odbić w PCtowej wersji bo po prostu ta wersja nie ma tego bajeru (jeszcze).

Dla porównania ostatnio zrobiłem 2 screeny z nadchodzącego Ghostrunnera z RTX on i off. Odbicia to chyba najbardziej widoczna różnica

 

spacer.png

ccKhOfn.png

Bardzo Tobie dziękuje za rzeczowe wyjasnienie bez spiny i na poziomie:) A i nie mam wyparcia po prostu próbuje coś zrozumiec a screen z podpisem o karcie za ponad 7 k  cs xsx mocno odstawał. 

Możesz mi jeszcze minusa dać bo to popularne:) 

  • Minusik 9
Odnośnik do komentarza
50 minut temu, LiŚciu napisał:

Bardzo Tobie dziękuje za rzeczowe wyjasnienie bez spiny i na poziomie:) A i nie mam wyparcia po prostu próbuje coś zrozumiec a screen z podpisem o karcie za ponad 7 k  cs xsx mocno odstawał. 

Możesz mi jeszcze minusa dać bo to popularne:) 

Tu nie chodzi o popularność tylko cw Ci już ostro na bani siada. 

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, PIOTR8642 napisał:

Panowie, nie wiecie może kiedy wychodzi Microsoft Flight Simulator na XSX? Ta gra miażdży graficznie, a skoro jest w gamepassie to chyba nie powinniśmy długo czekać na wersje konsolową?

 

Na razie wiadomo, że "ma wyjść", ale bez szczegółów. Ten tytuł nie widnieje na liście tytułów startowych XSX, więc na razie bym się nie napalał. Może w okolicach launch window, kto wie.

Odnośnik do komentarza

Bateria do pada. Play & Charge Kit vs Eneloop. Chyba postawię na produkt PanaSonika - wizja uwolnienia się od kabla jest kusząca. Takie będą ok? W przedsprzedaży pojawiła się nowa bateria MS (dedykowana Series X|S). Wiadomo jaką ma ona pojemność? Eneloopy na jednym ładowaniu podziałają dłużej?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Aleks napisał:

Bateria do pada. Play & Charge Kit vs Eneloop. Chyba postawię na produkt PanaSonika - wizja uwolnienia się od kabla jest kusząca. Takie będą ok? W przedsprzedaży pojawiła się nowa bateria MS (dedykowana Series X|S). Wiadomo jaką ma ona pojemność? Eneloopy na jednym ładowaniu podziałają dłużej?

eneloopy ale nie przepłacaj

https://allegro.pl/oferta/ladowarka-eneloop-bq-cc55-4x-r6-aa-pro-2500mah-6412993209

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...