Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wredny napisał:

Nie wiem, ile macie czasu na granie, ale mi ta bateria 6h w DS4 nie zdąży się wyczerpać, więc ten akumulator na przynajmniej 8 to już tym bardziej :reggie:

Przynajmniej 8 :yao: Pan nie doceniasz Spencera i jego pada, z dwa tygodnie ostrego granka wyciśniesz na jednym ładowaniu eneloopów

Odnośnik do komentarza
23 minutes ago, Czoperrr said:

IMO paluszki wydają się być najwygodniejszą opcją. Mam dość siedzenia na metrowym kablu ładując DS4. Stacja dokująca też odpada bo trzeba mieć 2 pady i 2 play and charge kity by grać bez przerwy na ładowanko.

kupujac HyperX ten co dalem strona wcześniej wszystko masz w zestawie stacja dokująca + akumulatorki 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minutes ago, MatekDM said:

 

A co za problem kupić dłuższy kabel? :/

Można, ale z taką logiką w ogóle mogliby robić dalej przewodowe pady z długim kablem, a jakoś nikt za nimi nie tęskni. 

23 minutes ago, Wredny said:

Nie wiem, ile macie czasu na granie, ale mi ta bateria 6h w DS4 nie zdąży się wyczerpać, więc ten akumulator na przynajmniej 8 to już tym bardziej :reggie:

Sporo osób wpina słuchawki do pada, wtedy szybciej się wyczerpuje. 

Odnośnik do komentarza
30 minutes ago, 20inchDT said:

Nie wiem po co ludzie komplikują sobie życie. Ja mam 6 paluszków, dwa w padzie, a 4 się ładują. Po co jakieś kable jak zwierzę.

Przenoszą jakieś przyzwyczajenia z plejstejszyn na kombinowanie z kablami, ale kto im zabroni :reggie:

 

Przynajmniej Xbox daje każdemu wybór i opcji jak widać jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Hum napisał:

ehh ile razy można Wam powtarzać:

PANASONIC Eneloop Pro AA 2500mAh 4 szt. - zdjęcie 1- ok. 60 zł

+

shopping?q=tbn:ANd9GcRifQ1_iC074toj1zPyciedQutKxBn7TdgLG_GaFwjzt7fZp1rRhA9zRiFYFIidxZUh8EVNWl5K7OFCAUYmDIfIklC6hiez3D_zXpcDgPqmVQUMaAnFzeZD&usqp=CAE- ok. 55 zł

 

 

Dzięki takiemu zestawowi - nie pamiętam co to kupno baterii i kabel w padzie, a wymiana zajmuje mi mniej czasu, niż loadingi w grach na obecnej generacji.

Ładowarka obojętnie jaka? Drugie foto się nie wyświetla. 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, 20inchDT napisał:

Nie wiem po co ludzie komplikują sobie życie. Ja mam 6 paluszków, dwa w padzie, a 4 się ładują. Po co jakieś kable jak zwierzę.

pan 20inchDT ładnie wyjaśnił jak trzeba żyć, ja rozumiem że ktoś po przesiadce z ps4 powie że wooow 8h w specjalnych akumulatorkach to dużo ale dobre 4 paluszki 2400-2800 z ładowarką za kilka dyszek i pad na dwóch paluszkach trzyma ok 25h  :mog:

 

Enlisted wygląda bardzo spoko, taki oldschool shooter w II WŚ, trochę starymi MOHami pachnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...