Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, balon napisał:

Do one miałem dedykowany i teraz właśnie to co wysłałeś zamówiłem do sexa. Zanim rozladujesz to 3 razy byś dualshocka lądował.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Hum napisał:

ehh ile razy można Wam powtarzać:

PANASONIC Eneloop Pro AA 2500mAh 4 szt. - zdjęcie 1- ok. 60 zł

+

shopping?q=tbn:ANd9GcRifQ1_iC074toj1zPyciedQutKxBn7TdgLG_GaFwjzt7fZp1rRhA9zRiFYFIidxZUh8EVNWl5K7OFCAUYmDIfIklC6hiez3D_zXpcDgPqmVQUMaAnFzeZD&usqp=CAE- ok. 55 zł

 

 

Dzięki takiemu zestawowi - nie pamiętam co to kupno baterii i kabel w padzie, a wymiana zajmuje mi mniej czasu, niż loadingi w grach na obecnej generacji.

Żeby wszystkim dobitnie wyjaśnić temat aku do pada.

Jest teraz do wyrwania taki zestaw w hurt.com.pl tylko z lepszą ładowarką za 129zł  .. https://www.hurt.com.pl/ladowarka-akumulatorkow-ni-mh-panasonic-eneloop-bq-cc55-4-x-r6-aa-eneloop-pro-2500mah-bk-3hcde-p15282.html

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ikea LADDA to prawdziwe Eneloopy gdy jeszcze były produkowane przez chyba Fujitsu. W Japonii jest tylko jedna fabryka akumulatorów, ta w której kiedyś były produkowane Eneloopy. Przynajmniej kiedyś tak było może coś się już zmieniło. Panasonic kupił "markę" Eneloop ale produkcję przeniósł do Chin. Zwykłe białe Eneloopy to nie te same baterie co kiedyś. Nie trzymają pojemności deklarowanej i szybko spada ich pojemność z czasem. Ikea LADDA są produkowane właśnie w tej japońskiej fabryce dla Ikei. Poszukajcie sobie tej informacji w necie. Niezły research na ten temat jest dostępny. Testowałem LADDA i faktycznie są to takie same akumulatory jak "stare" Eneloopy. Eneloopy Pro są ok ale po co przepłacać jak można za 35zł kupić je w Ikei?

Polecam! Do tego ładowarkę Litokala Lii-500 nie jakieś gówna od Panasonica czy GP co się potrafią sypać po roku. Na AliExpress za 50zł, u nas niestety 100zł.

https://www.ikea.com/pl/pl/p/ladda-akumulatorek-do-ladowania-70303876/

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

A ja polecam kupić 10sztuk baterii w ikei. 

Padnie pad, wyciągam, wkładam nowe i po temacie. 

Nie musze pamiętać o ładowaniu. Czasem rzuciłem rozładowany w kąt, potem leżał i był problem, bo finalnie miałem w ręce dwa rozładowane aku. 

W przypadku PS4 porażka. Chcesz grać, a tu pad mruga. Na kablu nie chciałem siedzieć, to olewałem granie żeby naładować.

 

Te pudełko 10 sztuk w ikei kosztuje chyba 8,99 albo 9,99. Dwa albo trzy opakowania i jest spokój na długi czas. Robię tak od końca czasów 360, przez całego One i dalej tak będę robić. Najwygodniejsze, najszybsze. 

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Za(pipi)isty pomysł, nie dość, że wydałeś przez ten czas 500zł na ładowanie pada to wygenerowałeś kupe toksycznych odpadów. 

Btw tak wygląda szafka w kuchni u mnie

5PjkCFm.jpg

Cały syf z zabawek które dziecka dostają. Ja kupiłem jakieś 2 lata temu ok 20 aku i do dzisiaj wymieniam.

Natomiast pady tylko na stojaczkach z funkcją ładowania, zawsze biore naładowanego i gotowego do gry. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kompletnie mam to w pompie :) Firma mnie kasuję za śmieci, to ich brocha żeby to segregować i zrobić z tym porządek.

 

Skąd wziąłeś 500zł? Pominę fakt, że nie mam czasu tyle jak 20 lat temu, więc mogę śmiało napisać że aktualny pasek z ikei w ilości 10 sztuk mam ponad rok jak nie dwa lata, mam chyba 2 albo 4 baterie jeszcze. Czyli wydałem 20zł przez okres 3/4 lat. Są tygodnie że nie odpalam konsoli, a jak odpalę to po godzinie wyłączę. Podejrzewam że przez ten cały okres nie wydałem nawet 100zł na to :) 

Nie biegam z ładowarką, nie muszę o tym myśleć. Jak napisałem wyżej. Szybkie i wygodne. Przynajmniej dla mnie :) 

 

@Dud.ek A ten stojak mnie zaciekawił, jaki masz? 

Edytowane przez iluck85
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Dud.ek napisał:

https://allegro.pl/oferta/xbox-one-ladowarka-stacja-dokujaca-2-akumulatory-9604661395?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Coś takiego, te akumulatorki starczaja na ok 6h grania, pad jest zawsze w tym i nigdzie sie nie wala, a dłużej nie zdarzyło mi sie siedzieć przy konsoli. 

Ostatnio u linusa widziałem porównanie padów i klapki są inne tak więc to może nie pasować do pada od series. Poczekajcie na dedykowane.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...