Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No ja zmieniam XOX na XSX i szczerze, gdyby mnie nie było stać to pewnie na pierwszą zamianę poszło by PS4->PS5.

Ale XSX będzie głównie służył od gierek multiplatformowych i sieciowych + game pass.

SSD i trochę uprejdu też robi swoje.

Ciekawe czy auto hdr zadziała z Crashem 4 :D.

 

Nie wiem czy było (widziałem screena z podstawką odpiętą z tego filmu):

 

To czym byłem zdziwiony to ta taśma trzymająca wszystko w kupie i płyta główna pocięta tak na dwie.

I easter egg z MC.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Donatello1991 napisał:

Jak zdąży jak pisze, że nawet na lata jest biblioteka. Fakt gdyby zostawały tam na stałe to oki, a tu trzeba grać ze stresem, bo zaraz jakaś może wypaść. Dobrze, że jest Smart Devilery to można łatwo przeskakiwać między średniakami.

jakimi średniakami, jakie "smart devilery"?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Basior napisał:

No ja zmieniam XOX na XSX i szczerze, gdyby mnie nie było stać to pewnie na pierwszą zamianę poszło by PS4->PS5.

Ale XSX będzie głównie służył od gierek multiplatformowych i sieciowych + game pass.

SSD i trochę uprejdu też robi swoje.

Ciekawe czy auto hdr zadziała z Crashem 4 :D.

 

Nie wiem czy było (widziałem screena z podstawką odpiętą z tego filmu):

 

To czym byłem zdziwiony to ta taśma trzymająca wszystko w kupie i płyta główna pocięta tak na dwie.

I easter egg z MC.

 

boże jaki to jest znakomity sprzęt :banderas:

Odnośnik do komentarza
49 minutes ago, ASX said:

No jeśli ktoś nie miał Xboxa one to dobrych gier w gamepassie na start ma na całe miesiące albo i lata.

 

Gorzej mają ci tacy jak ja którzy spędzili w poprzedniej generacji setki godzin Forzie, Gearsach czy Sea of Thieves i teraz chcieliby zagrać w coś nowego. 

no troche lipa i chyba przez to tak swedzi mnie na PS5 xD z "nowych" gier to tylko Gears Tactics mam do ogrania bo nie mam pc, ale mimo tego i tak sie ciesze ze zmiany konsoli, wszystkie usprawnienia XSX i fakt ze cala biblioteka gier dostępna na start to nie ma nad czym sie zastanawiac

Odnośnik do komentarza
Teraz, Faka napisał:

Tak w ogóle to jaka jest średnia ilość "siedzenia" takowej gry w GP, nie od MS? Z rok to tam posiedziały jakieś?

 

Tak, z tego co czytałem, umowy są zazwyczaj podpisywane na rok. Ale każda umowa negocjowana jest indywidualnie, przy czym deweloperzy third-party otrzymują podstawowy wachlarz benefitów i od tego wychodzą przy negocjacjach.  

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Donatello1991 napisał:

Jak zdąży jak pisze, że nawet na lata jest biblioteka. Fakt gdyby zostawały tam na stałe to oki, a tu trzeba grać ze stresem, bo zaraz jakaś może wypaść. Dobrze, że jest Smart Devilery to można łatwo przeskakiwać między średniakami.

To jest to sławetne "concern trolling". Mam Gp od dwóch lat i jeszcze nic mi nie wypadło z tego co chciałem zagrać, a nie ścigam się, żeby przejśc w weekend.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Ktoś wie o której jest dziś ten główny event jakiś?

Myślicie że dadzą jakieś daty premier nadchodzących gier?

 

Nie sądze, że będzie cokolwiek na temat nowych gierek 

 

 

3 minuty temu, Ukukuki napisał:

A gierki od MS? Coś tam do Gears Tactics miało chyba być na konsolową premierę.


Zależy. Gears 5 dostało wersje Ultimate w GP, ale Forza Horizon 4 już tylko podstawkę 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...