Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, XM. said:

Panowie słuchawki do gry do 3 stów jakieś fajne polecacie?


hyperx cloud I albo II 
 

Posiadam jedynki o takie https://www.amazon.com/HyperX-Cloud-Gaming-Headset-Entertainment/dp/B07FFK13RY i jestem zadowolony, mikrofon też sprawdzony i bardzo dobrze Ekoledzy mnie słyszeli 

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, A_Bogush napisał:

Tak na szybko :)

Konsolka jest przepiękna, mała, po zdjęciach i filmach spodziewałem się większej. Wydaje się bardzo solidna i zbita. Ładny matowy plastik, szkoda ze się tak palcuje. To samo pad, palcuje się jeszcze gorzej niż konsola, zdecydowanie wolałbym biały. 
 

Bardzo krótko trwa instalacja z płyty, Asasyn instalował się 15, gdzie One S czasami i 2 godziny mielił. Nawet podczas instalacji napęd chodzi przyjemnie cicho, a sama konsola to już W ogóle Jest prawie bezgłośna, trzeba się przybliżyć żeby coś usłyszeć, zobaczymy jak będzie podczas grania. 
 

Jaram się strasznie, choć już straciłem nadzieję, że dostanę dzisiaj paczkę, bo o 6 rano dalej nie zmienił się status przesyłki (a wczoraj sprawdzałem ze 100 razy tracking), ale kurier wpadł już o 10 także już luz. 
 

Miłej zabawy wszystkim! 

Mi AC Valhalla instaluje się już z pół h i końca nie widać, mam nadzieje ze nie mam nic spartolone 

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza

Ogólnie mogę się podpisać pod powyższym postem. Konsola wydawała mi się większa niż jest w rzeczywistości. Chodzi cicho i przyjemnie. Też instaluję AC: V jednak u mnie gra zaproponowała ściągnięcie ponad 46 giga patcha więc póki co ściągam z sieci. Z płyty zainstalował się niecały jeden giga danych. Muszę zmniejszyć obciążenie internetu, bo całość ma się zainstalować dopiero za 2 godziny... ale grać można zacząć wcześniej :)

Odnośnik do komentarza

Konsolka jest jednak mniejsza niż wyglądałoby to ze zdjęć. Przesiadłem się z nieużywanego Xbox One (oryginalny) i w przypadku XSX ma się wrażenie, że nowa konsolka jest mniejsza. Co zaskoczyło - to waga, cholerstwo jest mega ciężkie, ale sprawa wrażenie bardzo solidnie wykonanego. Niestety palcuje się okrutnie, ale to i tak postęp w stosunku do Piano Black z XO.

 

Konsola jest absolutnie bezgłośna (cichsza od XO, bo tam słychać było dysk), pad praktycznie jest bez zmian - co fajne, pasuje zestaw Play & Charge z poprzedniej generacji, więc nie trzeba kupować nowego :) Obsługa Dolby Vision to petarda.

 

Póki co mam jedną wadę - nie da się jednocześnie zaciągać z internetu gierek i przesyłać po sieci danych ze starego klocka.

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Komar napisał:

Konsolka jest jednak mniejsza niż wyglądałoby to ze zdjęć. Przesiadłem się z nieużywanego Xbox One (oryginalny) i w przypadku XSX ma się wrażenie, że nowa konsolka jest mniejsza. Co zaskoczyło - to waga, cholerstwo jest mega ciężkie, ale sprawa wrażenie bardzo solidnie wykonanego. Niestety palcuje się okrutnie, ale to i tak postęp w stosunku do Piano Black z XO.

 

Konsola jest absolutnie bezgłośna (cichsza od XO, bo tam słychać było dysk), pad praktycznie jest bez zmian - co fajne, pasuje zestaw Play & Charge z poprzedniej generacji, więc nie trzeba kupować nowego :) Obsługa Dolby Vision to petarda.

 

Póki co mam jedną wadę - nie da się jednocześnie zaciągać z internetu gierek i przesyłać po sieci danych ze starego klocka.

 

Możesz trochę rozwinąć obsługę Dolby Vision?

Odnośnik do komentarza

Jedna jest ogólna, druga do Game Passa, jak same nazwy wskazują. :DDo obsługiwania konsoli chcesz tę pierwszą.

 

39 minut temu, Czoperrr napisał:

Pytanko, czy da się ściągać gry w trybie uśpienia? Jak tak, to jak to zrobić?

Instant-on w opcjach zasilania. Do tego ustaw sobie, aby konsola cały czas starała się sama pilnować aktualizowania gier.

Odnośnik do komentarza

Sprzęt pięknie zapakowany, ten papier, ten czarny antywstrząsowy styrodur :banderas: Miałem już kilka konsol na premierę, ale żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia

PIERWSZE WRAŻENIE MEGA! 

Kurla ale nie mogę teraz pudełka złożyć :wujaszek:


Lypa z tym Assassinem, że mimo płyty cały do zassania, no ale rozumiem 4k/60 ma swoją cenę ;) Połowę już mam. 

 

Na liście do pobrania już masa sztosów z GPU

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, czarek250885 napisał:

Takie pytanie do osób, które już cieszą się nową generacją, czy ten AC wizualnie robi wrażenie i czy czuć next gena? Obecnie chyba nie ma nic nowego co mogłoby pokazać tą moc?

 

Mam mieszane uczucia. Graficznie mam wrażenie za dużo się nie zmieniło. Inni chwalą 60 klatek na sekundę. Śnieg kojarzy mi się z tym z RDR2, gdzie zostawały ślady w zaspie. Póki co nie było niczego po czym wiedziałbym, że to już nowa generacja jeżeli chodzi o grafikę. Jest dobrze. Będzie jeszcze lepiej.

 

Nowy pad jest przyjemny w dotyku, miejscami chropowaty więc powinien lepiej trzymać się w dłoni.

Jeżeli chodzi o nowe gierki to ja już robię kolejkę do ściągania ale gdzie jest SW: Upadły zakon? Nie powinien dziś się pojawić?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja instaluje właśnie Dirt 5 z płyty starym sposobem z X One. Tryb offline i wtedy wkładamy płytę. Na razie instaluje z płyty 29 GB. Zobaczę ile zajmuje łatka jak podłącze się on-line. 

 

A może teraz nie trzeba takich sztuczek z trybem offline? Może konsola już sama wie co instalować z płyty a co on-line dociągnąć?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...