Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Jakim napisał:

Hymmm jakoś chyba w to powątpiewam. Zreszta, bedzie jakies porownanie to zobaczymy.

No już jest to od jakiegoś czasu używane, więc tak jest.

Ja bardziej zastanawiam się jak może Ori 2 jeszcze lepiej wyglądać niż to co było na XOX - widziałem trochę u koleżki. 

Odnośnik do komentarza

Hehe nie bójcie się Xbox live wytrzyma. Myślę że ma serwery ms na to przygotowane. A i PR byłby zły jakby to padło skoro reklamują game pass konsole i dużo osób bez gierek zakupi konsole. Też miejscie świadomość że nie wszyscy na raz odpala konsole. Różne strefy czasowe więc to będzie falami. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Michał102 napisał:

Oby znowu się nie zaczęła ta szajba z rozdziałką. Zaraz będzie, że 4k to guwno rozmazane i trzeba 8k i nowe konsole w wersji pro. 

 

Zamiast 60 klatek bedziemy mieć 23 :sapek:


Nie, no to bardziej trzeba traktować jako ciekawostkę. Choć w indykach czy gierkach 2/2,5d 6k/8k może się pojawiać.

Co do 23 k/s to spokojnie w Orim 2 przy 6k ma być 60 klateczek.

 

No ale żeby nie było 1080 w gierkach to jest go wno rozmazane względem 4k na obecny dużych TV UHD. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SetoPL napisał:

Z tego co się orientuję to na FHD jak się odpali grę w 4K to jakby mieć antyaliasing na PC, ale nie znam się tak bardzo na technikaliach więc poprawcie jakby co

 

Jop, super sampling sporo poprawia jakość obrazu. Praktycznie całkowicie znikają zębiska na krawędziach i obraz nie migocze przy ruchu kamery (czesto to widać na roślinności). 

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak na szybko :)

Konsolka jest przepiękna, mała, po zdjęciach i filmach spodziewałem się większej. Wydaje się bardzo solidna i zbita. Ładny matowy plastik, szkoda ze się tak palcuje. To samo pad, palcuje się jeszcze gorzej niż konsola, zdecydowanie wolałbym biały. 
 

Bardzo krótko trwa instalacja z płyty, Asasyn instalował się 15, gdzie One S czasami i 2 godziny mielił. Nawet podczas instalacji napęd chodzi przyjemnie cicho, a sama konsola to już W ogóle Jest prawie bezgłośna, trzeba się przybliżyć żeby coś usłyszeć, zobaczymy jak będzie podczas grania. 
 

Jaram się strasznie, choć już straciłem nadzieję, że dostanę dzisiaj paczkę, bo o 6 rano dalej nie zmienił się status przesyłki (a wczoraj sprawdzałem ze 100 razy tracking), ale kurier wpadł już o 10 także już luz. 
 

Miłej zabawy wszystkim! 

Odnośnik do komentarza

Zapierdala? Chodzi jak na zwykłym one x. Ogólnie jestem mocno zawiedziony. Atmos dalej robi opóźnienie i trzeba przestawiać ręcznie na dts jak gierka nie ma atmos. Dash jest kupą. Ściąganie gierek dalej działa jak chce, chwilę leci 180mb/s, potem 15 min 20mb/s.

Na plus jedynie pad póki co, bo zmiana faktury zrobiła mega robotę. Tak samo matowe wykończenia.

Sama jakość wykonania konsoli 5o mistrzostwo świata. Jest malutka i śliczniutka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...