Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ASX napisał:

 

Podsumuwując o ile Xbox zdecydowanie dostarczył świetny, bardzo zaawansowane  konsole , o  tyle  zawodzi mnie na razie pod względem softu i trudno nawet przewidzieć kiedy to się poprawi bo wszystkie gry które mogłyby odmienić tę sytuacje wydają się odległe.

Po wtopie ze scalebound ms jest ostrożniejszy z pokazywaniem nowych gierek, co pewnie tylko się nasili po sławnym pokazie halo infinite. 

Ta Forza powinna już być całkiem zaawansowana, Forza 3 2011, Forza 5 2013, Forza 6 2015 i forza 7 2017, może w 4 lata się uwiną. 

Odnośnik do komentarza
18 hours ago, zloto said:

 

 

Japierdziu, a i tak ładuje szybciej niż PS5, co to byłoby gdyby faktycznie tam wrzucili 4 generację.

 

Tak serio, nie wiem po co takie posty wrzucać tutaj, od tego są wojny konsolowe, bo te posty z Twittera to jest właśnie taki rynsztokowy poziom. 

Czyli krytyka w temacie o konsoli to zlo? Nic nie wczytuje szybciej, to po prostu Microsoft robi casualom papke z mozgu. Poczekaj na wczytywanie sie gier pisanych pod Ps5 i XsX.

Nikt tu nie robi wojen. Jest za co chwalic to chwalimy, jest za co jechac firmie to ten nalezy o tym wspomniec.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Inferi napisał:

Czyli krytyka w temacie o konsoli to zlo? Nic nie wczytuje szybciej, to po prostu Microsoft robi casualom papke z mozgu. Poczekaj na wczytywanie sie gier pisanych pod Ps5 i XsX.

Nikt tu nie robi wojen. Jest za co chwalic to chwalimy, jest za co jechac firmie to ten nalezy o tym wspomniec.

 

W konsoli jest wykorzystywana czwarta generacja, tzn. tak twierdzi gościu z Windows Central.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Inferi napisał:

Jasne. 

 

Jest duzo materialow nowych o tym w necie. Mozna poczytac. Microsoft ladnie kreci ludzmi slabo obeznanymi w temacie. Mimo, ze dysk SSD 2 razy wolniejszy w XSX - Microsoft czaruje ladnie. 

Chociaz dla nich teraz jest najwiekszy launch w historii konsol, wiec co wiecej dodawac :kaz:

 

Co ty za głupoty wygadujesz - NBA 2K21 ładuje się 2 sekundy, identycznie na PS5, AC: Valhalla 6 sekund, a gierki we wstecznej szybciej/lepiej niż na PS5 co jest zasługą odpowiednio zrealizowanej architektury/softu i to są fakty, są filmy i testy w sieci, nie trzeba tu nikomu wciskać kitu co próbujesz uskuteczniać. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem po co trollowi odpisujecie w ogóle.

 

Teraz, MatekDM napisał:

a gierki we wstecznej szybciej/lepiej niż na PS5 co jest zasługą odpowiednio zrealizowanej architektury/softu i to są fakty


To nie jest tak, jeśli chodzi o BC, serio - obie konsole generalnie nie korzystają z usprawnień softu i architektury jeśli chodzi o I/O. Różne wyniki (bo nie każda gra w BC wczytuje się szybciej na XSX względem PS5, vide Wiesiek 3) są uzależnione w dużej mierze od tego jak same gry były optymalizowane pod PS4/PS4 Pro i Xbox One S/X.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja pisze swoje zdanie i moglbym powklejac teksty zachodnie o tym. 

Ty napisales to samo o czym mowilem. Tylko dodalem, ze sprawa bedzie wygladac inaczej w grach pisanych juz tylko pod nowe konsole. 

Na tym mozna skonczyc i za jakis czas bedziemy mieli pewnosc, wiec bedzie mogl pisac o tym, ze cos wciskam. 

Tym bardziej, ze blizszy zawsze byl mi Microsoft.

2 minutes ago, Hendrix said:

Nie rozumiem po co trollowi odpisujecie w ogóle.

 


To nie jest tak, jeśli chodzi o BC, serio - obie konsole generalnie nie korzystają z usprawnień softu i architektury jeśli chodzi o I/O. Różne wyniki (bo nie każda gra w BC wczytuje się szybciej na XSX względem PS5, vide Wiesiek 3) są uzależnione w dużej mierze od tego jak same gry były optymalizowane pod PS4/PS4 Pro i Xbox One S/X.

Piszesz to samo co ja, a mnie nazywasz trolem. 

  • Minusik 6
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...