Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz, chwilę sobie pojarasz grafiką z rt, gdzie po 10 minutach już masz wywalone w grafikę, a tak grając w 60 fps gierkę, nie męczysz się i masz wrażenie, że no fajnie, że tak płynnie i że się grać chce. Po ogrywaniu THPS (beton 60) średnio mi się chce grać w grę w 30 fps, bo trzeba się znowu psychicznie nastawiać i dać swoim oczom przyzwyczaić się do 30 klatek.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Daddy napisał:

RT to głównie odbicia w czasie rzeczywistym + oświetlenie, w takich grach jak WD, GTA, itd. których akcja dzieje się w mieście pełnym samochodów, szklanych wieżowców to robi.

 

ale RT w takim AC:V? ujebali by grę na 30fpsów żeby na kawałku zbroi odbiło się drzewo xD

No racja. Tam jedynie w wodzie można byłby podkręcić mocno temat. No ale oczywiście że 60ks > RT 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Gomlin napisał:

A czy na XSX będzie możliwość cebulki na konto? Kumpel pierwszy raz kupił i mi się pytał, a ja tylko wiem, że jakoś się dało bo nawet ktoś mi kiedyś pożyczył swoje konto do gierki, ale jestem zielony w temacie. Jak to dokładnie działa? 

 

Niestety nie działa już, ms zablokował dzielenie kont i gier 

Odnośnik do komentarza

RT poza odbiciami to również przeźroczystość, przez szyby np. itd. mi się osobiście to bardzo podoba, wolałbym nawet trochę niższą rozdzielczość 60fps i RT niż 30 fps 4K i RT.

Dla mnie to jest tak 60FPS>RT>Rozdzielczość, po prostu uważam że RT dodaje dużo realizmu do gier. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Jeszcze niżej na XSS to ile by było? 540p? :pawel: 

Nie no ja tam na XSS nie patrzę w kontekście nowej generacji, traktuję tą konsolę bardziej jako ciekawostka, w przypadku Ski nie powinno być RT tylko powinni dać wyższą rozdziałkę bo wiadomo że 30 fps jest dla X-a jak i Ski.

Odnośnik do komentarza

Ale te watch dogs to nawet 4k nie mają, więc ciekawe jak to się rozwinie w przyszłości nl. w takiej forzie, ja wciąż liczę na rekonstrukcję np. z 1080p, co pozwoli zaoszczędzić sporo zasobów i wtedy te 60 fps i RT są możliwe. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, maciekww28 napisał:

 

Niestety nie działa już, ms zablokował dzielenie kont i gier 

 

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

Zablokowali to złodziejskie dzielenie na x osób. Wciąz można z jedną osobą dzielic się swoją biblioteką gier i abonamentów.

 

To była ściema taktyczna żeby kolega @Gomlin zrobił wypad z tymi pseudo pytaniami

Jakiś troll tylko słabo to uskutecznia 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...