Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

14 minutes ago, ASX said:

Będą, wszystkie akcesoria jak np. headsety z poprzedniej generacji są kompatybilne z nowymi xboxami

 

To chyba jakiś teaser ale nie mam pojęcia  o co może chodzić

 

a jak wygląda sprawa ze słuchawkami BT? Będą wszystkie działały jakie są na rynku? Czy tylko wybrane modele? Bo wiem, że PS4 były duże problemy w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza

Dużo ludzi sugeruje że posiadacze GPU dostaną 2 lub 3 miesiące Disney+ za darmo.

 

Nie powiem byłoby to całkiem fajne, ale w Polsce chyba wciąż nie ma tej usługi i trzeba byłoby się bawić z vpnem, prawda?

11 minut temu, SetoPL napisał:

a jak wygląda sprawa ze słuchawkami BT? Będą wszystkie działały jakie są na rynku? Czy tylko wybrane modele? Bo wiem, że PS4 były duże problemy w tej kwestii.

Szczerze przyznam że nie wiem

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, ASX said:

Do premiery został tylko 1 dzień. Wszyscy wiecie jaram się nowym xboxem, bo nie da się zakwestionować tego że jest to sprzęt bardzo imponujący pod względem mocy, szybkości i z pewnością zapewni wiele lat świetnej zabawy. 

 

To trudno mi ukryć to jakim rozczarowaniem jest start nowej konsoli pod względem gier startowych, miała być powtórka z oryginalnego Xboxa i mocarny start z nowym Halo, a teraz zastanawiam się czy Infinite zdązy wyjść 2021.

 

Co będzie dalej? Co prawda na lipcowym pokazie zapowiedzieli mnóstwo dobrze zapowiadających się gier jak np. od lat wyczkiwane Fable od Playground, czy duży projekt Obsidian jak Avowed. To jednak ciężko nie odnieść wrażenia że wszystkie te gry są dosyć odległe i troche będziemy musieli poczekać zanim odpalimy ściąganie w gamepassie. Nawet taka Forza, która zawsze była żelaznym punktem lineupu xboxa nie wiadomo kiedy wyjdzie. A przypomnę że ostatnia część wyszła ponad dwa lata temu. Co gorsza te i tak dosyć ogległe premiery mogą się jeszcze opóźnić ze względu na pandemie i fakt że wszystkie te studia pracują zdalnie.

 

z innych złych wieści to developerzy wciąż nie mają nawet gotowych finalnych narzędzi developerskich do tworzenia gier na nowe Xboxy, przez co spodziewam się że nawet jeżeli Xbox surową mocą jest zdecydowanie mocniejszy niż PS5 to może się okazać że różnicę wcale nie będą początkowo duże, a mogą nawet zdarzyć się przypadki gdy wersje na PS5 będą tymi lepszymi.

 

Podsumuwując o ile Xbox zdecydowanie dostarczył świetny, bardzo zaawansowane  konsole , o  tyle  zawodzi mnie na razie pod względem softu i trudno nawet przewidzieć kiedy to się poprawi bo wszystkie gry które mogłyby odmienić tę sytuacje wydają się odległe.

Ja ciesze się, że mam w co grać, bo nie miałem poprzedniej generacji, ale fakt dla ludzi co mieli XoX to szczerze słabo to widzę

Odnośnik do komentarza

no dla takich ludzi jest PS5, sam miałem brać Xa, dla wygody, bo lubię czasami tez pograć w cos na 75 calach, ale mam taki backlog z PS4, a jak jeszcze widzę jak działaja te wszystkie gierki, których nie ograłem, jak Thsuima i inne to trudno być obojetnym.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, SetoPL napisał:

Ja ciesze się, że mam w co grać, bo nie miałem poprzedniej generacji, ale fakt dla ludzi co mieli XoX to szczerze słabo to widzę

 

25 minut temu, ASX napisał:

No jeśli ktoś nie miał Xboxa one to dobrych gier w gamepassie na start ma na całe miesiące albo i lata.

 

Gorzej mają ci tacy jak ja którzy spędzili w poprzedniej generacji setki godzin Forzie, Gearsach czy Sea of Thieves i teraz chcieliby zagrać w coś nowego. 

No witam :hi:

Ja w sumie miałem Xone ale od dobrych 3-4 lat nie mam. Tak więc lista sztosów do ograni jest długa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...