Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Michał102 said:

Póki co konsola pracuje praktycznie bezgłośnie, na ale przy ściąganiu gier to i prosiak był cichy.

Ona jest nieprawdopodobnie cicha na razie. Gram od ponad godziny w Horizona i jest tak cicha, że mógłbym iść spać w tym samym pomieszczeniu, szum ulicy przy zamkniętych oknach jest głośniejszy. Może kiedyś się to zmieni, może nowe gry ją bardziej zmęczą, ale na razie to jest niesamowite.

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, PiPoLiNiO said:
25 minutes ago, Square said:
A podłącz bezpośrednio do tv i sprawdź, bo może soundbar nie przepuszcza tyle.

No właśnie soundbar przepuszcza i ma wszystkie hdmi 2.1.

Najpierw sprawdź bezpośrednio z TV upewniając się, że wybrałeś port 2.1

 

Jesli zadziała, to problemem jest soundbar. Jeśli nie zadziała, to tv. Przynajmniej będziesz wiedział gdzie jest problem. 

 

 

No i oczywiście wszystkie kable też muszą być 2.1 i najlepiej nie za długie, bo też może być problem z sygnałem. 

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Masakra ale zachwyt. Po pudełku i jakości wykonania odpaliłem gierki.

 

Nowy Assassin mega ostro i płynnie, dobry hdr - no sztos szczególnie na nowym TV 65 cali 

 

Ori 2 w „6k” Panie Boże jakie to piękne, dla mnie top3 najładniejszych gier ever

 

No i na koniec rodzynek GTA4 - cudownie płynnie to chodzi. Jako, że kocham tę grę i poprzednie przejścia robiłem na ułomnej wersji na PS3 to teraz mam ekstazę. Do tego świetnie daje radę auto hdr. Tylne światła w naszym aucie wyglądają meeeega

 

Dobra w kolejce FH3 i Alan Wake. Boże jak jest dobrze :banderas:

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...