Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Może tak może nie. Powinniśmy już niedługo się przekonać jak to będzie z tymi multiplatformami ;)

 

Dla mnie osobiście ważniejsze jest oficjalne potwierdzenie że wszystkie gry Beci wylądują w gamepassie day one. 

 

Ekskluzywność, multiplatformowosc i to czy gry trafią na plejstejszyn jest mi, szczerze mówiąc obojętne, bo osobiście nic nie zyskuje przecież na tym że gra nie wyjdzie na PS5.

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tym dyskiem w XSS to największy problem mogą mieć jedynie Ci, którzy głównie grają w tytuły AAA i szczególnie te pokroju Destiny 2, Call of Duty i NBA 2K.

 

Na swoim w pewnym momencie miałem zainstalowane 25 gier, w tym wspomniane Destiny oraz Jedi Fallen Order, Injustice 2, Nier Automata, The Medium czy Yakuza 0. Gdyby miejsca zabrakło, to zawsze jest dysk zewnętrzny na którym można wszystko przechowywać lub odpalać gry ze wstecznej.

 

Co do samej konsoli - jak developer chce, to da się osiągnąć na niej bardzo fajne rzeczy. Niestety mam wrażenie, że większość swoje opinie wyraża na podstawie porównań z Digital Foundry, gdzie zoomują na maxa, skupiając się na pojedynczych teksturach, źdźbłach trawy i 2-fpsowych dropach. Oczywiście jak kogoś stać na XSX i zależy mu na jak najlepszych osiągach, nie ma się co zastanawiać. 

Jak ktoś jednak grywa na monitorze 1080p i potrzebuje taniej maszynki na kilka lat do ogrywania starszych i nowszych exów, to nie widzę powodów żeby się wzbraniać przed zakupem.

 

Nie rozumiem też gadania typu: "Jeśli myślisz o graniu na poważnie, bierz XSX"; "XSS jest tylko dla casuali grających w Fifę i CODa";

Jest to sprzęt dla każdej grupy i w równie dużym stopniu może być główną platformą jak PS5, PC lub XSX. Osobiście, mimo posiadania znacznie mocniejszego peceta z RTX 2060 Super, na obu gram tak samo dużo. Jasne, grafika na tym pierwszym lepsza, framerate też mogę nierzadko rozkręcić powyżej 60 fpsów. Tylko koniec końców odpalam jakiś tytuł i po prostu dobrze się bawię. Zero filozofii. Wyjątkiem są gry, które zostały w poprzedniej generacji ze swoim 720-900p i 30 klatkami. :reggie:

 

I po raz kolejny zaznaczę, że to jakich rozmiarów jest ta konsola, jak bezszelestnie działa i ile prądu wciąga, zasługuje na same pochwały.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

więcej gier na ten rok? fajnie, że jeszcze nie ze wszystkiego się wystrzelali

 

swoją drogą to trochę dziwna polityka, zapowiedzieli mnóstwo gier które nie wyją szybko, ale nie zapowiedzieli wszystkich gier które mają na najbliższy rok, fuck logic

 

 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Figaro napisał:

Dobra o co chodzi z tym Series S? Czy to posiada czytnik płyt? Odtwarza gry z łoniaka w wersji Xbox One X czy jeszcze lepiej? Czemu jest tak tani?

pamiętaj tylko, że niektóre cyfrowe wersje gier są już niedostępne, więc jakieś Midnight Cluby LA, Forza Motorsport 5,6 czy Forza Horizon 1,2,3 odpadają (chyba, że wcześniej kupiłeś cyfrowo, albo poszukasz takiego konta z grą). nie pamiętam już teraz jakich gier poza samochodówkami to dotyczy, ale pewnie coś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...