Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lpcl napisał:

Ale tam jest jakaś opcja dla noobów lotniczych tj. gałka do przodu i podziwianie widoczków. 

i co poza tym? Jakieś cele, misje no nie bardzo, właśnie podobnie masz w ED przez co wiele osób się odbiło, może teraz wrócą jak dodadzą space legs w ED

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schabek napisał:


Mfs to nie jest nowa gra, psychonauts to multiplatform przekladany i przekladany wiec dla powiedzmy fanow marki zostaje Halo ktore na dzien dzisiejszy to wiecej znakow zapytania niz opublikowanych screenow. No nikt mi nie powie ze nie wyglada to zalosnie tym bardziej patrzac na potencjal w ilosci devow i te mocarstwowe plany. Generalnie ten rok zapowiada sie zalosnie bo ps5 walczy exami na rok i gierkami z ktorych tez nie wiadomo co koniec koncow wyjdzie ale przynajmniej jest na co czekac.

 

Start tej generacji jest lepszy niz poprzedniej ale i tak dziwny. Ms wygladal na lepiej przygotowany, porzadniej wykonana konsola i generalnie humorek gituwa tylko o grach zapomnieli. Sony dramatycznie sie rozkrecalo i wygladali jakby konsole skrecali na szybko na kolanie po zapowiedzi xsx ale jakims cudem wygrzebali kilka gierek. No zobaczymy jak ten rok wyjdzie ale to juz troche ostatni gwizdek na dowiezienie gier przez microsoft. Jak w 2022 nie wyjda z 3-4 pelnoprawne next geny AAA to juz troche robienie sobie jaj bedzie

 

Ale Halo to ty nie obrażaj, po ostatni screenach (materiałach) używać z formułowania, że gra wygląda żałośni jest lekko mówiąc sporym nadużyciem, sam gameplay na pierwszym pokazie zgadzał się, jest tona informacji z czym mamy do czynienia i co będziemy robić w grze, więc akurat w tym przypadku szukasz dziury w całym.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soul napisał:

 

Ale Halo to ty nie obrażaj, po ostatni screenach (materiałach) używać z formułowania, że gra wygląda żałośni jest lekko mówiąc sporym nadużyciem, sam gameplay na pierwszym pokazie zgadzał się, jest tona informacji z czym mamy do czynienia i co będziemy robić w grze, więc akurat w tym przypadku szukasz dziury w całym.

 

 


No ale moze naucz sie czytac, nie napisalem ze gra wyglada zalosnie tylko zalosnie wyglada lineup na 2021 w postaci gierki z pc, multiplatforma z ktorego nie wiadomo co wyjdzie i jednej jedynej gry na fanow ktora mozna by sprzedawac konsole

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
9 minut temu, Figuś napisał:

i co poza tym? Jakieś cele, misje no nie bardzo, właśnie podobnie masz w ED przez co wiele osób się odbiło, może teraz wrócą jak dodadzą space legs w ED

Jakie misje? Fedex czy co? Zdaje sobie sprawę, że dla fanów simów to mokry sen ale jak dla mnie to w opcji chilloutowego polatania po różnych zakątkach i graficznego benchmarku. Nie mam dużych oczekiwań w tym przypadku. Bardziej zagrałbym w tego age 4.

Odnośnik do komentarza

Flight Simulatory to zawsze były gierki-benchmarki dla PCtowych aero zapaleńców i dla śmieszków którzy chcą polecieć nad swoim miastem i rozpierdolić się w centrum (jak ja) - to że ta gierka ląduje jako poważny punkt na konsolowej roadmapie to jest jakiś błąd w matriksie. Nie powiem że sam nie sprawdzę i nie pobawię się w wariata który przejmuje samolot i robi zamach terrorystyczny w centrum lubelskiego wypizdowa - ale to tylko w ramach ciekawostki i o ile będzie zajmować mniej niż 150gb :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, eskopado napisał:

Flight Simulatory to zawsze były gierki-benchmarki dla PCtowych aero zapaleńców i dla śmieszków którzy chcą polecieć nad swoim miastem i rozpierdolić się w centrum (jak ja) - to że ta gierka ląduje jako poważny punkt na konsolowej roadmapie to jest jakiś błąd w matriksie. Nie powiem że sam nie sprawdzę i nie pobawię się w wariata który przejmuje samolot i robi zamach terrorystyczny w centrum lubelskiego wypizdowa - ale to tylko w ramach ciekawostki i o ile będzie zajmować mniej niż 150gb :reggie:

Tam chyba nie można rozbijać maszyn.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, ASX napisał:

tak lineup XGS na najbliższy czas widzi Klobrille

EvmD9yVWQAELvQp?format=jpg&name=4096x409

 

jak widać znowu tylko HaloGearsyForza

Jak straznik pilnujesz gry sony gdzie poprawiasz, ze dane gry nie są od studiów 1party a nie wiesz, że bethesda nie jest w xgs?

 

BTW nie wiem skąd pomysł, ze to lineup na najbliższy czas.

Edytowane przez PanKamil
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, PanKamil napisał:

Jak straznik pilnujesz gry sony gdzie poprawiasz, ze dane gry nie są od studiów 1party a nie wiesz, że bethesda nie jest w xgs?

 

BTW nie wiem skąd pomysł, ze to lineup na najbliższy czas.

To jest lineup na cała te generacje Xboxa. Jak dobrze pójdzie oczywiście. :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...