Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że gry beci trafią do game pass. Nikt nie zna szczegółów bo może w umowach beia zastrzegła sobie, że zgodzi się na transakcje tylko w momencie jak ich gierki będą multiplatformowe.  Według mnie też cały zakup sprowadza się do wzbogacenia passa.

Teraz, lpcl napisał:

Celem może być zarabianie jako wydawca, podobno doom eternal zarobił 500 mln USD. Ale imo dla mnie to też bez sensu tj. brak gierek day one w gpu. 

akurat becia z tym zarabianiem miała się coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
Teraz, devilbot napisał:

Kupili a nadal nie ma większości gier. Co za problem zaznaczyć tytuły i dodać. Wielki chuj będzie a jej elders scroll w gamepassie. Jak będzie day 1 to kasuje konto.

Devil jak na dniach finalizują transakcję to może wstrzymaj konie co? 

Odnośnik do komentarza

To jest firma, która chciała podnieść cenę golda, żeby gamepass wydawał się atrakcyjniejszy, więc każdej głupoty się po nich spodziewam. Nadelle obchodzi tylko gamepass, a jedyny sposób na przekonanie ludzi, to więcej ekskluzywnej zawartości. Kto z użytkowników playstation kupi xboxa/pc z gamepassem jak za ~rok będą mieli te gry "u siebie". Imo zabiją wzrost gamepassa jak gry Bethesdy pozostaną multiplatformami. Jeżeli chcieli deale do gamepassa to po co wydawać 7.5 miliarda (+ co mieciąc pensje dla tych wszystkich pracowników)? Mogli wydac ułamek tej ceny na to.

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
1 minutę temu, 20inchDT napisał:

To jest firma, która chciała podnieść cenę golda, żeby gamepass wydawał się atrakcyjniejszy, więc każdej głupoty się po nich spodziewam. Nadelle obchodzi tylko gamepass, a jedyny sposób na przekonanie ludzi, to więcej ekskluzywnej zawartości. Kto z użytkowników playstation kupi xboxa/pc z gamepassem jak za ~rok będą mieli te gry "u siebie". Imo zabiją wzrost gamepassa jak gry Bethesdy pozostaną multiplatformami. Jeżeli chcieli deale do gamepassa to po co wydawać 7.5 miliarda (+ co mieciąc pensje dla tych wszystkich pracowników)? Mogli wydac ułamek tej ceny na to.

Prawdopodobnie gdyby nie gpu to xboxa też już by nie było. Ale zwęszyli biznes w growym netflix więc marka i hardware nadal istnieją. Ale dla MS to jaki to był % udział w przychodach z gier i hardware? 10%? Biorąc jeszcze pod uwagę te rrody, a potem kiepską sytuację z one, to mogło tam się pojawić zwątpienie. Wiele razy o tym mówiliśmy, że na polu liczby sztuk konsol i tak nie wygrają. Tylko na razie z gierkami też tak trochę średnio w tej chwili. 

Odnośnik do komentarza

Według mnie spencer tutaj nie miał dużo do gadania bo ms od dawna idzie w abonamenty https://www.microsoft.com/pl-pl/microsoft-365/business/compare-all-microsoft-365-business-products-b?&ef_id=EAIaIQobChMImdzx1s6g7wIVrgCiAx3DUQnsEAAYASAAEgKU7fD_BwE:G:s&OCID=AID2100139_SEM_EAIaIQobChMImdzx1s6g7wIVrgCiAx3DUQnsEAAYASAAEgKU7fD_BwE:G:s&lnkd=Google_O365SMB_Brand&gclid=EAIaIQobChMImdzx1s6g7wIVrgCiAx3DUQnsEAAYASAAEgKU7fD_BwE

 

A co do podwyżek golda to nie ma co się łudzić ale kiedyś muszą zacząć na czymś zarabiać bo wiecznie nie będzie eldorado za 4zł. Ciekawe ile teraz dokładają do biznesu ale pewnie tego dowiemy się za kilkanaście lat jak już nie będzie to taką tajemnicą.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PanKamil napisał:

A co do podwyżek golda to nie ma co się łudzić ale kiedyś muszą zacząć na czymś zarabiać bo wiecznie nie będzie eldorado za 4zł.

Ale wiesz, że te 4 złote to figura retoryczna na potrzeby CW? :reggie:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, dee napisał:

Ale wiesz, że te 4 złote to figura retoryczna na potrzeby CW? :reggie:

Nie powiedziałbym. Jakieś zakładanie nowych kont na pringelsy to oczywiście jakiś promil ultra cebuli ale wszelakie promocje które sami wpychają do klientów to powszechne zjawisko. Przecięż zamiana golda w passa to jak pierdnięcie/

Odnośnik do komentarza
Gość lpcl
42 minuty temu, Ma_niek napisał:

No ale nie wiem czy znam kogoś kto kupuje tego passa za tyle ile kosztuje. Zawsze jakieś kombinowanie jest. Już o nabijaniu na trzy lata do przodu za kody z pringelsow to nie napiszę nawet.

Są, Shago i liść płacą full cenę. 

Odnośnik do komentarza

ja może nie kupuje za pełną cene, ale nie płace też słynnych 4 zł. Staram się raczej korzystać z promocji ostatnio np. nabiłem 3 miesiące GPU w RTV Euro AGD bo dostałem kod zniżkowy za zakup konsoli w dzień premiery

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Ma_niek napisał:

No ale nie wiem czy znam kogoś kto kupuje tego passa za tyle ile kosztuje. Zawsze jakieś kombinowanie jest. Już o nabijaniu na trzy lata do przodu za kody z pringelsow to nie napiszę nawet.

 

Płacę pełną cenę i nie mam z tym problemu. Nie chce mi się kombinować dla kilkunastu złotych miesięcznie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, pawelgr5 napisał:

I tak dobrze, że w ogóle jest, w ogóle brał ktos z forumka All access z XSX? Ma to jakis sens?

 

Ja wziąłem. Argument za, żaden ekonomiczny. W sensie ze jest to kredyt na XsX i xgp na 0%. 

 

Jedyny argument żeby kasy całej naraz nie wykładać. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Bigby napisał:

 

Kk5NLq.gif

xd tak mniej więcej wyglądałby w czwartek Internet gdyby ogłosili że gry Bethesdy będą wychodzić na Xboxa i PC

 

moje realistyczne oczekiwania:

w czwartek, 11 marca, o 16:00 czasu polskiego, ukaże się artykuł na stronie xboxa w którym Phil Spencer (rocznik 68) i Todd Howard (rocznik 71) ogłoszą oficjalnie dołączenie Bethesdy do rodziny Xboxa, oraz to że wszystkie poprzednie i nadchodzące gry jak (TES, Starfield itd.) wylądują w Gamepassie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.