Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam najbardziej interesuje co wyczarują magicy z The Coallition i Playground, bo nikt jak oni znają się na sprzęcie MSu. Tylko jedna z tych gier to koniecznie musi być odcinka od XOS, chce zobaczyć na co stać jest bestię.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Mnie tam najbardziej interesuje co wyczarują magicy z The Coallition i Playground, bo nikt jak oni znają się na sprzęcie MSu. Tylko jedna z tych gier to koniecznie musi być odcinka od XOS, chce zobaczyć na co stać jest bestię.

Gorzej, że te 3 gierki jak forza, Starfield i hi to cross platformy będą i za bardzo nie wierzę, że jakoś specjalnie będą odbiegały od tego co mamy teraz np. forzy 4 tj. nie zobaczymy pełnego potencjału konsol nowej generacji i efektu wow na xsx a chyba na to czekają najbardziej fani xboxa. 

Edytowane przez lpcl
Odnośnik do komentarza

Starfield to raczej next-gen, z tego co słyszałem.

 

Cytat

Mnie tam najbardziej interesuje co wyczarują magicy z The Coallition i Playground, bo nikt jak oni znają się na sprzęcie MSu. Tylko jedna z tych gier to koniecznie musi być odcinka od XOS, chce zobaczyć na co stać jest bestię.

 

Takie Fable już nie wyjdzie na starego Xa. Kolejna gra The Coalition pewnie też nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o Halo Infinite to nie mam obaw co do cross-genowości, bo jak widać wielu tytułom to nie przeszkadza.

 

Poza tym 343i i MS chcą się zrehabilitować i wrócić do pierwszej ligii marek growych, a wieloplatformowość dobrze zapowiada jeśli chodzi o community (Halo 5 - tylko XOS, HI - PC, XSX, XOS). 

Odnośnik do komentarza

no ja jestem ciekaw tego Starfielda,

 

to pierwsze nowe IP Bethesdy od 25 lat (!), a twórcy mówią że przeskok technologiczny ma być na poziomie tego międy Morrowindem i Oblivionem, do tego intrygujący temat czyli rpg w kosmosie, eksploracja obcych planet, no czuje w kościach że może być ciekawie

Odnośnik do komentarza
Teraz, łom napisał:

Czy wiadomo na jakim silniku teraz pracuje Bethesda? Bo ten Creation Engine ma już 10 lat (już nie mówiąc o tym że opiera się na 20letnim Gamebryo).

to dalej Creation Engine

 

ciekawostka:

gry Naughty Dog działają na silniku który ma już 14 lat i ich gry dalej wyglądają spoko :lapka:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Czoperrr napisał:

No tak tylko, że silnik ND daje świetne efekty wizualne, natomiast gry Bethesdy to technologiczne potworki.

dlatego właśnie podałem ten przykład,

 

nie ma co oceniać silnika pod katem wieku, bo jeśli jakiś silnik pozwala osiągać super efekty wizualne, zaawansowaną fizykę i interaktywność to nikogo nie obchodzi czy silnik jest nowy czy ma 20 lat

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ASX napisał:

dlatego właśnie podałem ten przykład,

 

nie ma co oceniać silnika pod katem wieku, bo jeśli jakiś silnik pozwala osiągać super efekty wizualne, zaawansowaną fizykę i interaktywność to nikogo nie obchodzi czy silnik jest nowy czy ma 20 lat

Tylko jest ta różnica że gry ND (czy Infinity Ward, Coalition itp.) mają o wiele mniejszą skalę niż jakieś Skyrimy i w takim przypadku nie chodzi tylko o jakość grafiki ale też o łatwość pisania kodu/zależności/eventów itd. Jeśli pisanie np. questów czy AI jest mało intuicyjne (dla osób które uczyły się Unity czy UE4) bo opiera się na silniku z przed 15-20 lat to szansa na to że będzie masa bugów albo problemów z wydajnością jest bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, łom napisał:

Tylko jest ta różnica że gry ND (czy Infinity Ward, Coalition itp.) mają o wiele mniejszą skalę niż jakieś Skyrimy i w takim przypadku nie chodzi tylko o jakość grafiki ale też o łatwość pisania kodu/zależności/eventów itd. Jeśli pisanie np. questów czy AI jest mało intuicyjne (dla osób które uczyły się Unity czy UE4) bo opiera się na silniku z przed 15-20 lat to szansa na to że będzie masa bugów albo problemów z wydajnością jest bardzo duża.

 

Myślę, że goście, którzy robią gry od 30 lata, wiedzą co robią ;)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Soul napisał:

 

Każdemu, może się raz noga podwinąć ;) 

Ja bym się trzymał zasady że jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz(w tym wypadku gra) i nie hajpował bym bo różnie może być z póki co grą widmo.

Jak na pokazie tego Strafielda zobaczę te drewniane ryje i animacje z F4 tylko w wyższej rozdziałce i klatkarzu no to sorry ale trochę beka będzie 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...