Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, łom napisał:

Ciekawe tylko ilu z tych seniorów którzy ogarniają Creation/Gamebryo ostało się w firmie (nie ma pojęcia jaka jest rotacja w Bethesdzie).


Kiedyś była malutka (i była to specyficzna firma, dużo modderów tam kończy/kończyło) - teraz przy tylu zmianach to kto wie, trzeba będzie spojrzeć na listy płac w creditsach przy Starfieldzie :V

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ASX napisał:

zapomniało mi się o Hellblade, za dużo gier do spamietania :obama:

 

Dla mnie realniejsza sytuacja. NT dołączyło do MSu w czerwcu 2018 roku, pewnie też od tamtego czasu trwają też pracę nad Hellblade 2. E3 2021, po trzech latach gameplay, w następnym roku release. 4 lata pracy, realny scenariusz przy założeniu, że nie będzie to gra AAA.

Odnośnik do komentarza

zostało 7 tygodni do E3, więc brace yourself bo nadchodzi bardzo dużo fejkowych insajderów i fałszywych przecieków.

 

Ja nie będę się hajpował małej wiarygodności leakami i po prostu cierpliwie poczekam co przygotowali w tym roku dla nas twórcy gier. Liczę na fajny pokaz, dużo ciekawych zapowiedzi i gameplayów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Plotki, please be excited (ale na co to nie wiadomo, masz be excited i chuj), przecieki, twittero-reseterowi insajderzy... Męczące to wszystko i przynosi u mnie efekt odwrotny do oczekiwanego - nie jestem excited, nie plotkuję, że MORDO ONI TAKIE RZECZY ROBIO ŻE SIURAK SAM STAJE, nie analizuję klatka po klatce, co Spencer ma w lodówce w poszukiwaniu hinta. Xbox tak ładnie zaczął generację, by teraz pierdzieć ustami leakerów i jakichś twitterowych gwiazdek, no słabo strasznie. Ktoś tam na górze powinien poważnie przemyśleć podejście MSu do komunikacji z graczami, bo obecnie da się to tylko podsumować słowami "chujnia z grzybnią z patatajnią".

  • Plusik 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Bzduras napisał:

Plotki, please be excited (ale na co to nie wiadomo, masz be excited i chuj), przecieki, twittero-reseterowi insajderzy... Męczące to wszystko i przynosi u mnie efekt odwrotny do oczekiwanego - nie jestem excited, nie plotkuję, że MORDO ONI TAKIE RZECZY ROBIO ŻE SIURAK SAM STAJE, nie analizuję klatka po klatce, co Spencer ma w lodówce w poszukiwaniu hinta. Xbox tak ładnie zaczął generację, by teraz pierdzieć ustami leakerów i jakichś twitterowych gwiazdek, no słabo strasznie. Ktoś tam na górze powinien poważnie przemyśleć podejście MSu do komunikacji z graczami, bo obecnie da się to tylko podsumować słowami "chujnia z grzybnią z patatajnią".

z jednej strony zgadzam się że ta podjarka każdym pierdem na temat półki spencera jest co najmniej żałosna żałosna, ale z drugiej strony tak racjonalnie patrząc to wiesz MS nie kontroluje tych wszystkich "insajderów" którzy rzucają "przecieki" na lewo i prawo.

 

Nie obwiniałbym też Xboxa za brak komunikacji, bo akurat z tych wszystkich firm na rynku to ich komunikacja stoi na bardzo dużym poziomie, w zasadzie co tydzień dostajemy nowe newsy nt. konsoli, game passa, fps boost, niedawno odbyło się też interesujące, chociaż mocno hermetyczne i specjalistyczne wydarzenie, Microsoft Game Stack, a jeszcze dzisiaj powinniśmy dostać informacje na temat nowej wersji nowej wersji xboxowego sklepu na PC (i dobrze bo obecny działa tragicznie i wciąż opiera się na uwp) oraz nowe informacje o Halo Inifnite (343 co miesiąc publikuje duży artykuł połączony ze streamem z developerami gdzie odpowiadają na pytania graczy), więc obiektywnie patrząc komunikacja jest i co chwila dzieje się coś nowego. Ale obraz psują moim zdaniem ci youtuberzy i "insajderzy" niepotrzebnie szukają sensacji, zamiast dać devom spokojnie popracować i poczekać do E3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...