Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli na Xboxie sprzedaje się proporcjonalnie mniej gier niż na PlayStation to taka obniżka może przekonać niezdecydowanych developerów do publikacji swoich gier na platformie MS-u. Większy zysk przy mniejszej sprzedaży, a to dobrze rokuje na inwerstycje.



Ale tu chodzi tylko o pc, a wiadomo, że tam ich sklep to totalna nisza.
Odnośnik do komentarza
 
 
Cytat

 

Star Wars Jedi: Fallen Order
 

Coming this summer, we’re excited to announce the next-gen release of Star Wars Jedi: Fallen Order, bringing a number of technical improvements to the PlayStation 5 and Xbox Series X|S console versions of the game. This will be a free cross-generation upgrade to current owners. More details will come soon.

Get up to 70% off the Standard and Deluxe Editions! Offer valid April 28 – May 12 for PlayStation 4, Xbox One, Origin, and Steam!

 

 

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Teamy takie jak IOI muszę myśleć długofalowo, więc nikogo nie powinno dziwić, że pracują nad nowymi grami, tym bardziej, że otworzyli dodatkową lokację (w Barcelonie) - oczywiście gra prędko nie wyjdzie, ale to nie problem, dobrze, że się rozwijają.  

Nawiasem mówić, to Barcelona jest ostatnio modnym miejscem dla developerów, nie tylko IOI tam otwiera/otworzyło/będzie otwierać.

Odnośnik do komentarza

Temat się przewijał, ale mam pytanie odnośnie dzielenia konta.

Mam swoją konsole z GPU i jakieś gry. Brat zastanawia się nad zakupem X. Jak mogę udostępnić abonament i gry, tak aby grał na swoim koncie. 

Jak MS podchodzi do tej sprawy? Jest, to zakazane, czy sam namawia jak w przypadku konwersji Golda - > GP?

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Aleks napisał:

Temat się przewijał, ale mam pytanie odnośnie dzielenia konta.

Mam swoją konsole z GPU i jakieś gry. Brat zastanawia się nad zakupem X. Jak mogę udostępnić abonament i gry, tak aby grał na swoim koncie. 

Jak MS podchodzi do tej sprawy? Jest, to zakazane, czy sam namawia jak w przypadku konwersji Golda - > GP?

Normalnie u brata ustaw na swoim koncie jego konsolę jako domową i eloszki. Minusem jest to, że na swojej konsoli musisz być ciągle online, żeby grać w swoje gierki, ale za to Twój brat nie musi wchodzić na Twoje konto w celu ściągnięcia i grania w zakupione przez Ciebie tytuły. Loguje się na swój profil i ma do nich dostęp w bibliotece, tak samo jak do Game Passa. Normalna praktyka, nikt nie wyciąga z tego tytułu żadnych konsekwencji, chyba nawet na stronie MSu jest ta procedura opisana.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...