Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będzie tak źle. Wystarczy dalej polować dobrze. Jak ktoś będzie chciał to kupi. Trzeba się po prostu liczyć z tym, że się przepłaci trochę, albo czekać w nieskończoność na " lepsze czasy ". Ja za swojego XSX dałem 640 euro.

 

1 godzinę temu, Basior napisał:

Mam ten tv i działa. Nie odznaczyłem nic tylko zoaznaczylem dv. Dv ma priorytet nad hdr.

Ty teraz włączyłem konsolę, uruchomiłem fifę i coś mi w obrazie nie pasowało. Patrzę a tu się załączyło Dobly Vision. Obraz dużo żywszy się wydaję, a nawet nie wiem czy nowa Fifa wspiera DV. Zara obbadam inne gierki.

Odnośnik do komentarza

Nie róbmy już tutaj z siebie drugiego Kamilka który od pół roku wali do każdej ploty o SH, którego już robiło Sony Japan, później Hassan czy jak mu tam i teraz znowu Kojima xD

Według Jeza który ma dobre info to niby dogadał się ze Spencerem na wiosnę.

 

Wklejam to jako ciekawostkę że robi dla MS coś z istniejącego IP, jeśli jest w tym ziarenko prawdy to wątpię żeby to było IP MSu a obstawiam coś od Konami.

  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nudna jest już ta drama z Kojimą, niemal co tydzień pojawia się nowa plotka nad czym i z kim pracuje, lepiej chyba cierpliwie poczekać na oficjalną zapowiedź, która raz na zawsze utnie spekulacje.

 

Druga sprawa że kompletnie nie rozumiem tego że dla kilku osób na forum jest chyba czymś na wzór idola bo niemal go czczą (co wydawało mi się jakaś forma trollingu na początku).

 

Dla mnie osobiście to po prostu jeden z wielu twórców gier, który ma na koncie tytuły gorsze i lepsze i jedyne czym tak naprawdę się wyróżnia to przerośniętym do  niebotycznych rozmiarów ego,  atencją i tym że tak często popada w samozachwyt nad tym co robi, że nie zdziwiłbym się gdyby wąchał własne pierdy

  • Plusik 3
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...