Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ciężko jest zrobić grę o supku xd postać jest zbyt op i jakoś nie dziwi mnie to, że gry superbohaterskie które się udają są właśnie o tych bardziej przyziemnych postaciach jak spider czy batman. Wolverine to też bezpieczny ruch insomniac. Gra o supku to by musiała mieć jakiś pojebanie wielki świat i kosmiczny system zniszczeń otoczenia by w jakikolwiek sposób oddawała feeling majtek na rajtuzach

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej dobra, mam absurdalny problem który nie chce się rozwiązać. Ile razy nie włączę Xboxa i wejdę do store'u, nie mogę nic wpisać.

 

No nie mogę wpisać, klikam search, klikam literki, jest odgłos cyk-cyk ale literki się nie pojawiają w polu "Search your stuff & the Microsoft Store". 

 

Ktoś tak miał? W życiu nie miałem takiego problemu z czymkolwiek. Nie na stałe. Nie mogę żadnej mniej popularnej gry pobrać bez użycia serach. Już pomijam inne rzeczy których nie mogę zrobić z powodu tego że androidowa klawiatura się zje'bała.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ogqozo napisał:

Ej dobra, mam absurdalny problem który nie chce się rozwiązać. Ile razy nie włączę Xboxa i wejdę do store'u, nie mogę nic wpisać.

 

No nie mogę wpisać, klikam search, klikam literki, jest odgłos cyk-cyk ale literki się nie pojawiają w polu "Search your stuff & the Microsoft Store". 

 

Ktoś tak miał? W życiu nie miałem takiego problemu z czymkolwiek. Nie na stałe. Nie mogę żadnej mniej popularnej gry pobrać bez użycia serach. Już pomijam inne rzeczy których nie mogę zrobić z powodu tego że androidowa klawiatura się zje'bała.

Mam to samo i kupuję gry przez tablet :/

 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, Boomcio napisał:

Mam to samo i kupuję gry przez tablet :/

 

 

Nie no świetna sprawa XD Brzmi jak lekka niedogodność którą Microsoft mógł przeoczyć. Przez tablet przez tę aplikację?

 

 

Żeby chociaż można było wygodnie kupować, przeglądać wishlistę itd. na normalnej stronie internetowej sklepu, jak na Switchu. Ale nie widzę tego. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Oczywiście mam zaktualizowaną. Uprzedzając pytania, tak, przez te kilka tygodni próbowałem też wyłączyć konsolę i włączyć ponownie. NIc nic nie zmienia. Tej apki na telefon nigdy nie używałem bo kurde nie chcę, no ale widać może muszę... żeby kurczę móc kupić grę. Spośród wielu bugów jakie miałem z systemem Xboxa ten na razie określiłbym jako najgorszy.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, ogqozo said:

Oczywiście mam zaktualizowaną. Uprzedzając pytania, tak, przez te kilka tygodni próbowałem też wyłączyć konsolę i włączyć ponownie. NIc nic nie zmienia. Tej apki na telefon nigdy nie używałem bo kurde nie chcę, no ale widać może muszę... żeby kurczę móc kupić grę. Spośród wielu bugów jakie miałem z systemem Xboxa ten na razie określiłbym jako najgorszy.

Spróbuj może podłączyć klawiaturę usb jeśli masz. Pewnie nic to nie da, ale spróbować można.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...