Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Auto HDR działa tylko dla wybranych gier w ramach wstecznej kompatybilności, dla gier w wersji natywnej dla XSX|XSS nie jest wspierany. Te trzy tytuły, które wymieniłeś, nie mają obsługi HDR (ale taki Crash 4 odpalony w wersji XONE już tak, za pomocą Auto HDR), więc spokojnie to nie kwestia TV i kabla, u mnie jest to samo ;)

Edytowane przez jar3czek
Odnośnik do komentarza

Miał ktoś może problem z ciągłym instalowaniem się gier? Kiedyś dodałem przez aplikację na telefonie do instalacji Aragami i castlevanie, zainstalowały się, pograłem, gry mi nie podeszły i usunąłem. Teraz jak włączę apke na telefonie to te gry automatycznie dodają się do kolejki instalacji na XsX. Jest jakieś rada na to? Gdzieś może trzeba wyczyścic pamięć?

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ASX napisał:

 

 

to raczej ciekawostka, bo kogo interesuje Japonia? ale wygląda na to że nowa generacja Xboxów w ciągu roku sprzeda się w Japonii lepiej niż przez całą generacje Xbox One. Oczywiście nadal pozostaje w tyle względem Nintendo i Playstation ale jest to jakiś tam pozytywny sygnał.

Niestety jest też negatywny sygnał, jedna z sieciówek w Japonii przestała sprzedawać Xy bo... ludzie nie kupują gier tylko korzystają z GP.

 

 

Odnośnik do komentarza

no niestety preferencje graczy się zmieniają i coraz więcej ludzi kupuje gry w cyfrze lub gra abonamentach. GEO bo o tej sieci mowa  mowa, prawdopodobnie widząc że sprzedaje coraz mniej pudełek na których zarabia, postanowiła wycofać ze sprzedaży potencjalnego sprawcę czyli XSX i XSS.

Nie sądzę jednak by ta decyzja mogła w jakikolwiek sposób zatrzymać lub zahamować ten proces, bo czy nam się to podoba czy nie to raczej nieuniknione.

Odnośnik do komentarza

Mój ziomek też nie handluje grami na XSX jak i konsolami xD No nie dziwie się bo to psuje mu biznes. Zobaczycie ,że następna generacja nie będzie miała fizycznych napędów :lapka: Znak czasów, działy z gierkami znikną ze sklepów. Chyba ,że będzie jakiś przełom w dziedzinie nośników. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ukukuki napisał:

Mój ziomek też nie handluje grami na XSX jak i konsolami xD No nie dziwie się bo to psuje mu biznes. Zobaczycie ,że następna generacja nie będzie miała fizycznych napędów :lapka: Znak czasów, działy z gierkami znikną ze sklepów. Chyba ,że będzie jakiś przełom w dziedzinie nośników. 

 

Naaah, konsole to również bardzo dobre odtwarzacze filmów. Dla mnie napęd pod tym względem to must.

ALE

Jeżeli już mam XSX z napędem, to PS5 jak sobie sprawię któregoś dnia, to wersję bez napędu, bo nie widzę powodu przepłacać. 

Ok, znalazłem ewentualny powód: używki.

Edytowane przez Shago
Odnośnik do komentarza

Następna generacja nadal będzie miała nośniki. Za duży jest rynek graczy ze słabym internetem i prezentowy (bo jednak pudełeczko z gierką to co innego niż zdrapka) żeby go odpuścić. Ale kolejna (PS7, XSX3) kto wie, jak okaże się że net mobilny z dużym pakietem danych jest w znośnej cenie i działa z sensowną prędkością (100 Mb/s+) w praktycznie każdym miejscu ważniejszych państw to może być lipa z nośnikami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...