Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Mustang napisał:

Śmieszny gadżet, fajnie, że istnieje, chociaż w sumie nie wiem za bardzo po co, chyba tylko dla leni, żeby nie łazić do kuchni po zimne picie. Czyli w USA pewnie się sprzeda. Do tego pewnie hałasuje jak każda lodówka. Może jak ktoś ma dedykowany mancave ma większy sens.


 

Słowo klucz. A kosztuje tyle co nadchodzący Call of Duty plus BF. Żaden kosmos. Chyba sobie sprawie. 

Odnośnik do komentarza

Kuźwa, pre-ordery ruszają w moje urodziny - to chyba znak :xboss:
Ciągle się łudzę, że będę kiedyś miał taki swój mancave i tam by ten gadżet idealnie się prezentował.
Choć z drugiej strony są ważniejsze wydatki, a ja nie jestem raczej gościem, który musi latać do lodówki po coś do picia w trakcie grania.
Jedynie jak ziomek by wpadł to miałoby sens, żeby nie latać do głównej lodówki i nie budzić żony (pokój z aneksem).

Odnośnik do komentarza

Trochę ciekawych plotek od Jeza (nie mylić z Jeff Grubbem)

 

 

 

 

 

 

+ Hellblade 2 mamy zobaczyć w akcji jeszcze w tym roku a MS faktycznie z tych gier co oficjalnie zapowiedział to tylko 1/3 które są w produkcji i to nie wliczając Bethesdy, grubo jeśli to prawda.

Edytowane przez Daddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Daddy napisał:

Chyba widział Avowed w akcji a nie TOW2

potwierdzam to co Inch pisze, mówił że widział wczesny gameplay z TOW2 

 

 

Jeśli to prawda, z tym planem Obsidianu by co roku robić jedną grę to bardzo ambitnie podchodzą do produkcji, ale w sumie nawet jestem w stanie to uwierzyć. Bo w 2022 roku ma wyjść Grounded które aktualnie jest we wczesnym dostępie, z kolei w 2023 wszystkie niezależne od siebie źródła wskazują że ma wyjść Avowed, a na 2024  prawdopodobnie planowana jest premiera Outer Worlds 2, a na następny rok widzę np. projekt Josha Sawyera który też przecież pracuję nad własną grą 

Odnośnik do komentarza

Obsidian potrafi robic szybko dobre gry. 

Cytat

South Park: the Stick of Truth, 2014, 85 MC score.
Pillars of Eternity, 2015, 89 MC score.
Tyranny, 2016, 80 MC score.
Pillars of Eternity 2, 2018, 88 MC score.
Outer Worlds, 2019, 85 MC score.
Grounded, 2020, in beta.

Kotora 2 i New Vegas robili jakos ~rok, wiec wierze w nich. Juz sie pewnie powtarzam, ale najbardziej czekam na mniejszy projekt Sawyera. Mam nadzieje, ze wyjdzie w 2024.

Odnośnik do komentarza

Ambitne plany, co utrzymuje mnie w przekonaniu że Avowed to nie będzie duża gra. Myślę że spodziewać się można rozmiarów zbliżonych do The Outer World's, które miało główny wątek na 10-12 godzin. Czy to źle? Absolutnie nie, bardzo cenię to studio tylko mam nadzieję że ich następne gry będą nieco mniej kulawe technicznie na premierę. 

Odnośnik do komentarza

Raczej sie okaze. Mysle, ze oni raczej beda stawiac na huby, a nie pelen open world i skupiac sie na fabule i relacjach pomiedzy postaciami jak w OW. Dla mnie to byloby super, bo nie potrzeba kolejnej gry w stylu bethesdy. Luka po starym bioware wciaz istnieje i ktos ja musi w koncu wypelnic. Teraz z kasa MS pozwolą sobie na wiecej.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

 

20 minut temu, messer88 napisał:

Koła na nowo nie wymyślą ale oby Avowed nie okazało się właśnie TOW ze smokami. 

Szczerze? Liczę na to xd.

Bardzo mi się podobało ToW, mimo drobnych głupotek, bardzo wysoko cenię Piłkarz od Eternity. Jeżeli Avowed ma być bękartem tej dwójki to biorę w ciemno.

Edytowane przez Dalhi
Odnośnik do komentarza

Mi w OW zupelnie nie podobał sie system skilli. Wystarczylo wladowac wszystko w charyzmę i mozna bylo rozwiazac kazda sytuacje. Chcę, zeby poprawnie zbalansowali takie rzeczy, zeby fabula byla powazna, a nie heheszki (to swiat pillarsow, wiec raczej jaj nie beda robic) i mordy postaci nie byly z generatora bethesdy. OW bylo spoko, ale nie zaslugiwalo na te wszystkie 9 od recenzentow.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Patrząc na wielkość zespołu i budżet to Avowed zapowiada się na znacznie większa grę niż cokolwiek co robiło Obsidian w przeszłości. Oczywiście nie będzie to skala gier Bethesdy gdzie taki Starfield jest w produkcji od ponad 7 lat i pracuje nad nim setki developerów, ale mam przeczucie że Avowed czy Outer Worlds 2 niczego nie będzie brakować

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, 20inchDT napisał:

Mi w OW zupelnie nie podobał sie system skilli. Wystarczylo wladowac wszystko w charyzmę i mozna bylo rozwiazac kazda sytuacje. Chcę, zeby poprawnie zbalansowali takie rzeczy, zeby fabula byla powazna, a nie heheszki (to swiat pillarsow, wiec raczej jaj nie beda robic) i mordy postaci nie byly z generatora bethesdy. OW bylo spoko, ale nie zaslugiwalo na te wszystkie 9 od recenzentow.

Ja się od gry odbiłem przez właśnie ten czerstwy humor i postaci co zachowywały się jakby matka je za mocno udami przy porodzie ścisnęła. Niby było to wytłumaczone fabularnie czemu wszyscy npc są debilami, ale no grubymi nićmi szyte to było

 

Godzinę temu, Dalhi napisał:

Ambitne plany, co utrzymuje mnie w przekonaniu że Avowed to nie będzie duża gra. Myślę że spodziewać się można rozmiarów zbliżonych do The Outer World's, które miało główny wątek na 10-12 godzin. Czy to źle? Absolutnie nie, bardzo cenię to studio tylko mam nadzieję że ich następne gry będą nieco mniej kulawe technicznie na premierę. 

Długość main story to akurat nie jest wyznacznikiem dużej gry, bo w takim skyrim to main story chyba jeszcze krótsze jest, a wiemy wszyscy jakim molochem jest ta gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...