Skocz do zawartości

Xbox Series - komentarze i inne rozmowy


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Abstrahując od tego czy Fable będzie czy nie będzie, osobiście mam podejście w stylu św. Tomasza i póki nie zobaczę nie uwierzę.

 

Ale to strasznie słabe są tego typu wycieki przez atencyjnych insiderow którzy potrafią popsuć niespodziankę na dzień przed konferencją.

Zostało jakieś 36 godzin do showcase'u, co im to da oprócz chwilowego rozgłosu że zdradzą date premiery Forzy czy to że jakaś gra będzie na konferencji? 

Odnośnik do komentarza

Kazdy taki insider to zwykła, prosta dziwka na atencje. Wszystko co da im sekunde popularnosci bedzie wykorzystane. Smutne ale tak juz jest. Ja do jutra nie dotykam juz stron z newsami. Ograniczam tez forumek. Jak MS nie dowiezie to olewam przyszłoroczne wszystko. Na pewno dla Sony i Goeffa czasu juz tracil nie bede. Ostatni Direct z shadowdropem MP mi sie podobal wiec na pokazy od N jeszcze moge stracic troche zycia.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzysiek923 napisał:

Kupiłem sobie Dishonored, Prey i Qunatum Break na Xboksie. Loguję się na konto w aplikacji Xbox na PC, a tam chuj, nie ma żadnej z nich, tylko Gearsy. Jak pan chcesz ograć na PC, to kup jeszcze raz to samo. No zajebisty ficzer to Play Anywhere! xd

Możesz luźno refund zrobić też

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2023 o 07:40, ASX napisał:

Abstrahując od tego czy Fable będzie czy nie będzie, osobiście mam podejście w stylu św. Tomasza i póki nie zobaczę nie uwierzę.

 

Ale to strasznie słabe są tego typu wycieki przez atencyjnych insiderow którzy potrafią popsuć niespodziankę na dzień przed konferencją.

Zostało jakieś 36 godzin do showcase'u, co im to da oprócz chwilowego rozgłosu że zdradzą date premiery Forzy czy to że jakaś gra będzie na konferencji? 

Kliki kliki kliki.

Ludzie są spragnieni tych gier,  więc czekają na minimalne info, a oni kręcą hajp.

 

Odnośnik do komentarza

Przejrzałem sobie przewidywania na Windows Central i zdałem sobie sprawę, że MS 2-3 lata temu zapowiedział tyle gier, że jakby dzisiaj w końcu pokazali gameplay przynajmniej z połowy tych produkcji, to byłaby ich najbardziej epicka konferencja w historii Xboksa XD Ja mam wysokie oczekiwania, właśnie z powodu tego jak dużo na przestrzeni lat pozapowiadali gier.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Najprawdopodobniej będzie Forza, Starfield, Avowed, Hellblade 2 i jednak Fable. Jeśli te gry będą prezentowały należyty poziom, to już będzie naprawdę dobrze. Pytanie tylko czy większość to znowu nie będzie kolejny raz premiera widmo. Największą porażką będzie brak jednoznacznych zapowiedzi tego co wyjdzie w drugiej połowie tego roku i przez cały 2024.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

 

Ciekawa historia Klob od robienia swoich grafik promocyjnych Xboxa do spotkania z czołowymi osobami z MS.

 

2 minuty temu, SnoD napisał:

Najprawdopodobniej będzie Forza, Starfield, Avowed, Hellblade 2 i jednak Fable. Jeśli te gry będą prezentowały należyty poziom, to już będzie naprawdę dobrze. Pytanie tylko czy większość to znowu nie będzie kolejny raz premiera widmo. Największą porażką będzie brak jednoznacznych zapowiedzi tego co wyjdzie w drugiej połowie tego roku i przez cały 2024.

Będzie Forza i SF, reszta to poboczne życzenia, rok temu ''wiarygodni'' insajderzy to samo pisali, Grubb ''Avowed to pewniak'' xD

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Daddy napisał:

 

Ciekawa historia Klob od robienia swoich grafik promocyjnych Xboxa do spotkania z czołowymi osobami z MS.

 

Będzie Forza i SF, reszta to poboczne życzenia, rok temu ''wiarygodni'' insajderzy to samo pisali, Grubb ''Avowed to pewniak'' xD

 

Chyba było po co lecieć z Niemiec aż do LA, tym bardziej że jeździ na wózku inwalidzkim.

Odnośnik do komentarza

https://www.gamereactor.eu/report-avowed-fable-and-persona-3-remake-to-be-in-the-xbox-games-showcase-1273943/

 

Because four sources I've spoken with have confirmed that both Avowed and Fable will be shown at the Xbox Games Showcase. These new trailers will as promised not be CG like the ones used to announce the games, but instead give us an indication of what they'll actually look and play like.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, funditto napisał:

Ciekawe czy Forza w 2023 czy początek 2024 

2023

 

Co do zdjęcia Klobrille, to jest akurat spoko że tacy goście na kierowniczych stanowiskach są bardzjej dostepni i potrafią spotkać się z fanami nie tylko na jakiś oficjalnych spotkaniach. To samo Spencer, który często występuje na żywo w nieautoryzowanych wywiadach i  odpowiada nie tylko na słodko pierdzące pytania, ale też na te trudniejsze pytania.

Szefom Nintendo czy PlayStation raczej się to nie zdarza. Ba, patrząc na to jak taki Jim Ryan pozował do zdjęć trzymając pada 

ed3ae10703bcd783544b.thumb.jpg.82a83a1b352895989db09cc4fa27ec33.jpg

mam wątpliwości czy w ogóle gra w gry.

Odnośnik do komentarza

Może MS powinien w takim razie zmienić kierownictwo na mniej grające, przyłożyłby się to na wydawanie gier? 

 

Bo chyba jednak większość z nas ma w dupie to jak Spencer czy inny kierownik wychodzi na zdjęciach, albo jak odpowiada na niesłodkie pytania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...