Skocz do zawartości

Senua's Saga: Hellblade 2


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Jak dla mnie to troszkę za dużo zachodu jak na grę tylko AA. ;)

To powiedz im żeby się tak nie starali, bo ty masz niższe oczekiwania co do ich gier.

 

Przykład Hellblade może byc dobrym dowodem że nie ma co się tak fiksować na punkcie słynnych gier AAA, bo nawet mały zespół, odpowiednio zarządzany i przy dobrej technologii może dostarczyć efekty, których nie powstydziłyby się duże osobowe studia AAA mające setki developerów.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Przykład Hellblade może byc dobrym dowodem że nie ma co się tak fiksować na punkcie słynnych gier AAA, bo nawet mały zespół, odpowiednio zarządzany i przy dobrej technologii może dostarczyć efekty, których nie powstydziłyby się duże osobowe studia AAA mające setki developerów.

 

No ale kosztem ułomności rozgrywki, czyli jednak nic nie ginie. 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, ASX napisał:

ciekawostka: gra jest obecnie na etapie pełnej produkcji.

Teraz najważniejsze pytanie czy i kiedy przyjdzie nam zobaczyć ten vertical slice który mają już gotowy? :philosoraptor:

ASX to tweet z 2015 o Hellblade 1  :kaz:

 

ale zwróciliście też uwagę ze blisko strzałki jest litera S? No i z tyłu za nią jest H. To nie może być przypadek :kojima:

Edytowane przez Daddy
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Jedynka miala potencjal. Dla mnie takie 6/10. System walki bardzo slaby i nudny, a gra jakby w moim odczuciu chciala byc mocnym moze nie horrorem, ale czyms trzymajacym u nas poczucie strachu i w mojej opinii to tez nie do konca wyszlo. Mi taki klimat odpowiada i mam nadzieje, ze w kontynuacji bedzie mocna schiza i walke poprawia. Jesli gra w kazdym aspekcie wskoczy level wyzej to bedzie juz bardzo dobrze.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jasne, że miała potencjał, ale zbyt bardzo skupili się na tym, żeby przygody Senuy były ogólnie podziwianą rozprawką, poruszającą poważne problemy mentalne, a zapomnieli, że ma być przede wszystkim GRĄ.
Te wszystkie nagrody, które ten tytuł zgarnął to chyba od psychiatrów i psychologów :reggie:

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...