Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Pupcio napisał:

Tak tylko skąd wiesz że te śmiecie z take2 nie usuną tej podstawowej wersji po wydaniu remastera jak to zrobili w przypadku gta? Ja tam wciąż czekam na rimejk i undead nightmare 2, dopiero 3 lata od premiery dwójki minęło! :rayos:

 

A to nie jest tak, że nawet jeśli zniknie ze sklepu, to wciąż możesz ją pobrać jeśli masz już wcześniej w bibliotece? Np jak niedawno usunęli ze sklepu MGS 2 i 3 HD z powodu wygaśnięcia licencji na filmy archiwalne, to ja np cały czas mogę to sobie pobrać, bo wziąłem na jakiejś promce za gorsze kiedy jeszcze była dostępna. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

odnośnie ostatnich plotek na temat rimejku rdr naprawdę jestem ciekaw co r* wymyślił. zabijcie mnie ale jak dla mnie na obecną chwilę kompletnie bezsensowny rimejk, tzn. nie wiem co wymyślili. ale kilka miesięcy temu kupiłem rdra na xboxa. i ta gra serio nie ma się czego wstydzić pod względem graficznym biorąc pod uwagę rok wydania.

 

fakt wersja na ps3 (kończyłem w 2018 przed premierą rdr2) wygląda jak sraka, no ale to nadal niższa rozdzielczość i brak trawy.

 

ciekawe, póki co milion razy bardziej wolałbym paczyk do rdr2

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.07.2023 o 20:07, Słupek napisał:

no właśnie, jedynie do głowy przychodzi mi to co piszesz. dodanie mechanik, zwierzątek itd. z rdr2 tylko kto się tym niby zajmuje xd magicy grove street czy rockstar pomiędzy robieniem śmieć dodatków do gta online

 

Uczenie maszynowe?

 

Potem wywalą cenę 369 zł, bo się tak strasznie napracowali... Sam chętnie bym kiedyś znów zagrał w pierwszego RDR ale nie w takiej cenie i z takimi bugami jakie były przy premierze trylogii. Podobnie jak Ty niedawno grałem w pierwszy RDR na XSX we wstecznej kompatybilności i byłem z niego bardzo zadowolony. Czuć, że graficznie się zestarzał ale klimat i historia potrafią to zrekompensować. Nawet zdążyłem przejść dodatek z tego wydania kompletnego zanim przyszła do mnie osobna wersja w pudełku.

Odnośnik do komentarza

Jedynkę zaliczyłem ponad 10 lat temu i mało co pamiętam. Kiedyś sobie chciałem odświeżyć na PS3, ale graficznie lekko odrzuciła. Mimo to, chciałem do niej "kiedyś" wrócić. Remake? Biorę w ciemno, ciekawe czy u nas dodatkowo postawiliby na polską lokalizację, której w podstawce brakowało. Czekam z niecierpliwością na dalsze szczegóły. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...