Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzieliście przy czym pracowało Double Eleven Studios odpowiedzialne za ten port? Między innymi Fallout 76, Rust Console Edition i Crackdown 3 :kekw: Z portem 13 letniej gierki może sobie poradzą, jak nic nie skopią to kupi się kiedyś na wyprzedaży za 30zł, no chyba że nie będzie 60 fps to wtedy dam max 20 :leo:

Odnośnik do komentarza

Szczerze byłbym zdziwiony, gdyby znaleźli czas na robienie remake teraz. Wszystkie ich studia są obecnie skupione na GTA 6, chyba nawet jakiś czas temu oficjalnie było mówione, że remastery GTA IV i RDR idą w odstawkę. Ten port to niezłe jajo z graczy, ale jak wiemy, kasa i tak popłynie. Jedyną opcją obecnej na remake to było Groove Street, ale chyba już lepszy ten port niż oni...

Edit:
Widzę, że to i tak robi jakieś podstudio, więc jestem ciekaw jak bardzo będzie spartolone

Odnośnik do komentarza
:sadkek:
 
Oni muszą być bardzo pewni tego GTA6, bo pałeczka już się powoli przegina, a łaska gejmera na pstrym koniu jeździ o czym najlepiej przekonał się pan Blizzard 
Są są, GTA Online wciąż utwierdza ich, że są w posiadaniu jednej z najmocniejszych marek (jeśli nie najmocniejszej) na rynku gier. Dlatego też robią z graczami co chcą, bo wiedzą że i tak zapłacą.

Pluje na R* za ich parszywe zagrywki, ale na GTA VI czekam z wywieszonym jęzorem i nie wiem co by się musiało stać, żeby to zepsuli. Już wyciek pokazał, że nie będzie lipy.
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, jimmyyy8 napisał:

:sadkek:

 

Oni muszą być bardzo pewni tego GTA6, bo pałeczka już się powoli przegina, a łaska gejmera na pstrym koniu jeździ o czym najlepiej przekonał się pan Blizzard 

"As of May 2023, Grand Theft Auto V has sold over 180 million units worldwide." + stały dopływ $$$ z GTA Online, GTA Definitve też dobrze się sprzedało (mimo tragicznych recenzji), i ten port też się zwróci w dzień. Nawet jeśli GTA6 okaże się grą 5/10 to ludzie i tak to kupią, mało tego nawet jeśli jakimś cudem wyjdzie z tego crap 1/10 którego nikt nie kupi to Rockstar/Take Two tyle zarobiło na GTA5+Online że mogą sobie pozwolić na kolejne 3 niewypały kosztujące miliard dolarów w produkcji.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patricko napisał:

Pluje na R* za ich parszywe zagrywki, ale na GTA VI czekam z wywieszonym jęzorem i nie wiem co by się musiało stać, żeby to zepsuli. Już wyciek pokazał, że nie będzie lipy.

 

Jedyne co pokazał ten wyciek to to, że niemal po 10 latach od premiery V, VI jest nadal w opłakanym stanie i ciężko jakkolwiek "ten twór" oceniać. 

Edytowane przez Rooofie
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rooofie napisał:

 

Jedyne co pokazał ten wyciek to to, że niemal po 10 latach od premiery V, VI jest nadal w opłakanym stanie i ciężko jakkolwiek "ten twór" oceniać. 

 

A ten post jedynie pokazal, ze nie wiesz jak dziala tworzenie gier video AAA.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Patricko napisał:

Są są, GTA Online wciąż utwierdza ich, że są w posiadaniu jednej z najmocniejszych marek (jeśli nie najmocniejszej) na rynku gier. Dlatego też robią z graczami co chcą, bo wiedzą że i tak zapłacą.

Pluje na R* za ich parszywe zagrywki, ale na GTA VI czekam z wywieszonym jęzorem i nie wiem co by się musiało stać, żeby to zepsuli. Już wyciek pokazał, że nie będzie lipy.

GTA 6 to będzie festiwal mikropłatności i zintegrowane multi z singlem żeby nas kurwa wszytskich doić do cna. Tyle będzie z tego mesjasza.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Figaro napisał:

 

A ten post jedynie pokazal, ze nie wiesz jak dziala tworzenie gier video AAA.

Nie wiem jak działa tworzenie gier video AAA bo wstrzymuje się z ocenieniem tego czegoś co wyciekło? Bynajmniej, doskonale wiem że buildy pre-alpha służą do testowania funkcjonalności. Mój post dotyczył tego, że po 10 latach dojenia V, VI nadal jest w fazie pre-alpha. 

Odnośnik do komentarza
GTA 6 to będzie festiwal mikropłatności i zintegrowane multi z singlem żeby nas (pipi)a wszytskich doić do cna. Tyle będzie z tego mesjasza.
W online bez wątpienia, ale wciąż łudzę się, że singiel będzie po staremu. Jeśli nawet coś tam wcisną to jakieś pierdy kosmetyczne (co i tak będzie ujowym zagraniem). Czas pokaże, na razie przydałoby się żeby w końcu wydali chociaż trailer...
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...