Skocz do zawartości

Rockstar Games dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 468
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

17 hours ago, Patricko said:

Pluje na R* za ich parszywe zagrywki, ale na GTA VI czekam z wywieszonym jęzorem i nie wiem co by się musiało stać, żeby to zepsuli. Już wyciek pokazał, że nie będzie lipy.

 

Od lat dostajemy od R* tylko drogie gównoporty outsourcowane do hindusów i studentów. Co robią wobec tego te setki (tysiące?) pracowników prawdziwego Rockstara?

 

Odpowiedź: Mesjasza :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, łom napisał:

Widzieliście przy czym pracowało Double Eleven Studios odpowiedzialne za ten port? Między innymi Fallout 76, Rust Console Edition i Crackdown 3 :kekw: Z portem 13 letniej gierki może sobie poradzą, jak nic nie skopią to kupi się kiedyś na wyprzedaży za 30zł, no chyba że nie będzie 60 fps to wtedy dam max 20 :leo:

Obstawiam, że nie będzie 60 FPS. To gra dedykowana PS4 a na ps5 będzie działać tylko we wstecznej. PS4 ciężko powiedzieć czy to ogarnie w 60 klatkach, może prosiak.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Rooofie napisał:

Jedyne co pokazał ten wyciek to to, że niemal po 10 latach od premiery V, VI jest nadal w opłakanym stanie i ciężko jakkolwiek "ten twór" oceniać. 

 

Przyznaje, że nie wyglądało to najlepiej ale nie dałbym sobie głowy urwać za to, że ten wyciek odpowiadał za faktyczny stan produkcji, a nie jakiś wcześniejszy stan.

 

13 godzin temu, Patricko napisał:
14 godzin temu, XM. napisał:
GTA 6 to będzie festiwal mikropłatności i zintegrowane multi z singlem żeby nas (pipi)a wszytskich doić do cna. Tyle będzie z tego mesjasza.

W online bez wątpienia, ale wciąż łudzę się, że singiel będzie po staremu. Jeśli nawet coś tam wcisną to jakieś pierdy kosmetyczne (co i tak będzie ujowym zagraniem). Czas pokaże, na razie przydałoby się żeby w końcu wydali chociaż trailer...

 

Może i tak być ale na początek wystarczy, że zrezygnują z wydań pudełkowych i będą oferować swój produkt po 50-60$ jeszcze długo po premierze...

 

Natomiast co do wydania pierwszego RDR, to nie wiem po co i na co skoro jeszcze do niedawna umożliwiali zagranie w niego w trybie zdalnym (chmura). Już mogli lepiej popracować nad tym aby to lepiej działało ale wiadomo, że lepiej jest sprzedać gierkę za 200 zł zamiast abonamentu na granie za ułamek tej kwoty... Jakimś pocieszeniem może być to, że wzorem trylogii GTA pojawi się to to w abonamencie ale biorąc pod uwagę jak wyglądały porty starych GTA, to chyba bym nie chciał jeszcze raz przez coś takiego przechodzić. Nawet pomimo dodania polskich napisów. A skoro już przy napisach jesteśmy, to ciekaw jestem czy wersja na xboxa otrzyma bezpłatnego patcha.

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Odpowiedź: Mesjasza :banderas:


Przeciez po tym co oni odpierdalaja od lat to jeszcze sie okaze ze GTA6 to bedzie jakies gowno jebane online z mikroplatnosciami i coopem z pizdy zamiast trybu fabularnego. Ja sie nie zdziwie.

 

Wiadomo, RDR2 to najlepsza gra w historii braznzy (i nie slysze burkniecia) wiec delikatny kredyt zaufania maja ale r* wie ze od kolesi placacych za onlyfansa gorszymi smieciami sa tylko gracze wiec nie zdziwie sie jak to dopiero poczatek srania do mordy :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 hour ago, schabek said:


Przeciez po tym co oni odpierdalaja od lat to jeszcze sie okaze ze GTA6 to bedzie jakies gowno jebane online z mikroplatnosciami i coopem z pizdy zamiast trybu fabularnego. Ja sie nie zdziwie.

 

Wiadomo, RDR2 to najlepsza gra w historii braznzy (i nie slysze burkniecia) wiec delikatny kredyt zaufania maja ale r* wie ze od kolesi placacych za onlyfansa gorszymi smieciami sa tylko gracze wiec nie zdziwie sie jak to dopiero poczatek srania do mordy :) 

 

RDR2 spadło w złotym czasie GTA: Online i nie przeszkodziło to w dowiezieniu genialnego singla, a wręcz z jakiegoś dziwnego powodu multi zostało zlane ciepłym moczem. Jestem dobrej myśli.

 

Taką już obrali taktykę, co 6-8 lat bomba, a w międzyczasie żerowanie na dorobku i dymanie frajerów. Za długo robią gry żeby pomiędzy premierami nie przytulać łatwej kasy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Najnowsze cyferki od T2 - https://ir.take2games.com/static-files/5b553a1c-0ba3-4395-9dbd-879800c09de3

 

Seria GTA - 405 mln kopii

GTA V - 185 mln kopii (jezu, prawie połowa marki)

 

Seria RDR - 79 mln kopii

Red Ded Redemption 2 - 55 mln kopii

 

Wychodzi na to, że RDR2 też się bardzo dobrze sprzedało, przynajmniej dla mnie 55 mln brzmi dobrze (nie wiem czemu zatrzymałem się na 24 milionach), więc przy takiej bazie graczy tym bardziej jest to smutne, że olali multi czy chociażby patch 60 FPS.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ogrywam sobie ponownie San Andreas, Vice City i III. O ile w III dialogi jeszcze nie były aż tak dobre, tak Vice City, a już nie mówiąc o San Andreas to (pipi)e mistrzostwo świata. Nieraz leżę poskładany ze śmiechu. Później w IV i V to już był diament, no ale w sumie to nie mówię nic nowego. Oby w VI dostarczyli jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...