Jump to content

Sign in to follow this  
Perez

PSX Extreme 272 - numer przesunięty

Recommended Posts

Drodzy Czytelnicy, w związku z obecną sytuacją w kraju (z czym wiąże się m.in. zamknięcie wielu punktów z prasą), postanowiliśmy kwietniowy numer PSX Extreme przesunąć z czwartku 26 marca na środę 1 kwietnia. Tym samym zapowiedź najnowszego wydania pojawi się w piątek 27 marca. 

Ufff, bałem się że nowy numer po wakacjach albo jak zniknie wirus :) A te kilka dni wytrzymamy.

Cyberpunk 2077 ma większe opóźnienie i świat się nie zawalił. 

Ta epidemia dobitnie pokazuje że dla prasy drukowanej podstawą jest prenumerata.

Posted (edited)

@Roger myślę, że powinniście teraz mocno reklamować prenumeratę na FB. Choć nie wiem jak teraz Poczta Polska funkcjonuje.

EDIT: Widzę, że macie możliwość kupna pojedynczych numerów na stronie, możecie liczyć na zakup ode mnie :lapka:

Edited by MYSZa7
  • Upvote 1
  • Like 1

Kolega wyżej dobrze mówi. Promujcie prenumeratę ile wlezie. Na FB pewnie słabe zasięgi, ale może PPE wspomoże?

Pixel wychodzi drugiego kwietnia- można by razem wysłać prenumeratę. Jak dojdą to oba, a jak nie to żaden :D

22 godziny temu, Roger napisał:

Nie oszukujmy się - nie jest kolorowo w przypadku prasy, część magazynów pewnie tego nie przeżyje jeśli potrwa to dłużej, ale robimy wszystko, by PE dojechało. 

jaka jest teraz sprzedaz gazety? 15 tys?

@Roger może wrzućcie więcej reklam na forumku? Plus jakiś tekst o wyłączeniu adblocka?

• Haha 1

Czekam mocno na ten numer. Będzie kilka interesujących mnie recenzji, a jest to chyba ostatnia rzecz, którą wolę przeczytać w psx niż obejrzeć na jutubie. 

Ciekawe co na okładce, może coś w ten deseń? :)

dtk7ugmk6r941.jpg

4 godziny temu, busdriver napisał:

a wersja online bedzie dostepna ? w normalnym terminie 

E-wydanie będzie w okolicach premiery kioskowej, tj. 1 kwietnia (nie żadne prima aprilis! :)). 

Numer się domyka właśnie. @aux cover może nie taki, ale chyba wyszło całkiem nieźle. No i też będzie nieco więcej lektury na czas kwarantanny. 

• Upvote 1

A gdzie teraz można kupić drukowaną prasę jak wszystko pozamykane? U mnie ostatnio i tak kiepsko z dostępnością Szmatławca. W Empiku musiałem kupować, ale teraz nieczynny.

Godzinę temu, Emtebe napisał:

A gdzie teraz można kupić drukowaną prasę jak wszystko pozamykane? U mnie ostatnio i tak kiepsko z dostępnością Szmatławca. W Empiku musiałem kupować, ale teraz nieczynny.

Prasę można jeszcze dostać na stacjach benzynowych lub w salonikach prasowych znajdujących się na terenach większych sklepów poza galeriami handlowymi.Ja mam obok siebie taki na przykład w Kauflandzie,i mam nadzieję,że do premiery numeru nie zamkną.

Wczoraj roczna prenumerata zamówiona i zapłacona. Trza Wam pomóc chłopaki bo świetną robotę wykonujecie a czasy ciężkie.

• Upvote 6

17 godzin temu, Perez napisał:

cover może nie taki, ale chyba wyszło całkiem nieźle

Roger też ostatnio hajpował okładkę, więc liczę na coś dobrego. Czyżby Resident albo "siódemeczka" + mała ilość napisów? Oby.

W piatek rano wpadnie zapowiedz, to sie wyjasni :).

Poszła roczna prenumerata, jak będzie możliwość to i tak będę kupował w kiosku czy jakimś saloniku. 

• Upvote 1

Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Poszła roczna prenumerata, jak będzie możliwość to i tak będę kupował w kiosku czy jakimś saloniku. 

Ja to samo. 

• Upvote 2

A co mi tam, też wziąłem prenumeratę na rok, pierwsza w życiu :D Ewentualne opóźnienia mnie nie zrażają, bo w sumie magazyn i tak zawsze kupuje przy okazji albo jak mi się przypomni. 

• Upvote 2

W galeriach Inmedio powinno być otwarte, ostatnio kupiłem tam nowy numer magazynu AUDIO. 3mam kciuki za PE, myślę że przetrwamy, przecież pracujecie zdalnie! W końcu ta kwarantanna się skończy, kurde belans!

• Upvote 1