Skocz do zawartości

DualSense i PSPortal


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
23 minuty temu, _daras_ napisał:

Powiedzcie mi czy gry PS5 obsługują w ogóle lightbar w Dualsense? O ile w DS4 to mi się nie do końca podobało, tak tutaj wygląda kozacko, ale na razie widzę to tylko w wersjach gier z PS4...

Terminator Resistance fajnie wykorzystywał lightbar, ale pewnie tak samo jak w wersji na PS4

 

15 minut temu, Square napisał:

A która gra korzystała z tego światełka na PS4? To nie było tylko pod kamerkę wymagane? Chyba, że chodzi Ci o samą zmianę koloru to Borderlands 3 i Rocket League mają ten "feature", ale to gry z poprzedniej generacji.

w GTA V jak cie pały ścigały to mrugał jak koguty na radiowozach :yao:

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to mogliby częściej używać żyroskopu, bo przy premierze PS3 mało tytułów miało to aktywne, a z kontynuacji było już wycinane (np. Uncharted). Sucker Punch fajnie to wykorzystali w inFamous SS, potem pominęli całkowicie w Ghost of Tsushima i dopiero zaimplementowali w dodatku Iki Island.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, PanKamil napisał:

Granie na fujarce dla zwierzątek w GoT bardzo fajne:xboxssie:

Trzymanie cięciwy to jedno  z najlepszych doznań na dual sensie, idealne połączenie drgań, oporu spustu i tego co się dzieje na ekranie. Dla mnie Sony rozbiło bank z tym padem, od zakupu cały czas  doceniam te funkcje i nie ma sytuacji że "mogłoby tego nie być".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rtooj napisał:

Trzymanie cięciwy to jedno  z najlepszych doznań na dual sensie, idealne połączenie drgań, oporu spustu i tego co się dzieje na ekranie. Dla mnie Sony rozbiło bank z tym padem, od zakupu cały czas  doceniam te funkcje i nie ma sytuacji że "mogłoby tego nie być".

Czasem jak właśnie ogrywam gry we wstecznej to mega brakuje mi tego co oferuje dualsense. W taki control nawet zwykłe chodzenie czuć pod dłoniami. Death stranding to będzie dosłownie inna gra przy dualsense :banderas:

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie polecam ładowarkę, odkładam tam pady od zakupu i nawet jeżeli takie ciągłe ładowanie miało by zaszkodzić, to pewnie się o tym nie dowiem bo... ciągle się ładują :] Szkoda ze do Pulse'ów nie zrobili takiej ładowarki, ciągle muszę walczyć z rozładowującymi się słuchawkami.

 

W tym miejscu warto też wspomnieć o doznaniach przy ogrywaniu Astro ;)

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Rtooj napisał:

Zdecydowanie polecam ładowarkę, odkładam tam pady od zakupu i nawet jeżeli takie ciągłe ładowanie miało by zaszkodzić, to pewnie się o tym nie dowiem bo... ciągle się ładują :] Szkoda ze do Pulse'ów nie zrobili takiej ładowarki, ciągle muszę walczyć z rozładowującymi się słuchawkami.

Ze słuchawkami bezprzewodowymi walczyłem dokładnie tak jak Ty, a teraz mam przewodowe i wpinam do pada :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...