Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Whisker napisał:

Teraz czas na Code Veronice albo RE5

RE5 to by musieli jeszcze mocniej przemodelować niż pozostałe odsłony, żeby usprawiedliwić powstanie remake'a. Odświeżone CV za to jak najbardziej bym przyjął, poza tym zupgrade'owane Zero lub Outbreaki, bo też się troszkę postarzały. No i nie wiem czy najpierw Capcom znowu nie zrobi remake'a pierwszego Residenta, bo tak by wynikało z przecieków. Spencer mansion z taką grafą jak w RE4R? :tokar:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Siliconera, gdzie autor wystawił grze 7/10

 

Cytat

The Resident Evil 4 remake is Resident Evil 4 in spirit, but little else. It has a clear foundation to the game it aspires to be through familiar locations, level design, and enemies. But functionally, it feels more like an action game

Dobrze wiedzieć, że oryginał nie był grą akcji...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Josh napisał:

RE5 to by musieli jeszcze mocniej przemodelować niż pozostałe odsłony, żeby usprawiedliwić powstanie remake'a. Odświeżone CV za to jak najbardziej bym przyjął, poza tym zupgrade'owane Zero lub Outbreaki, bo też się troszkę postarzały. No i nie wiem czy najpierw Capcom znowu nie zrobi remake'a pierwszego Residenta, bo tak by wynikało z przecieków. Spencer mansion z taką grafą jak w RE4R? :tokar:

 

Chętnie przeszedłbym jedynkę po raz któryś, na wzór RE2R, czy RE4R. RE5? Niepotrzebny remake.

Odnośnik do komentarza

Rozwalankowe RE w koopie każdy zna, ale gdyby zrobili taki gameplay jak w RE2R na dwie osoby? Wspólne bujanie się po mrocznych lokacjach, prucie do zombie, wymienianie się przedmiotami i rozwiązywanie zagadek wymagających kooperacji? Potencjał jak cholera, dlatego bardziej liczę na remake Zero. 

Odnośnik do komentarza

Elo chłopy, o czym wy tu piszecie jaki remake re5. Ja tego nie chce i niech nawet nie próbują tego robic. Bo jeśli takowy będzie to do pozygu poprawny politycznie. Bo dzisiaj nie można strzelać do murzynków to na bank w remaku 5 podmienią na białych majini żeby nie wyszła medialna sraczka choć już w 2009 się o to srali ale wtedy były jeszcze w miarę normalnie czasy to to jakoś przeszło a teraz środowiska blm by się o to zesraly

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Josh napisał:

Wspólne bujanie się po mrocznych lokacjach, prucie do zombie, wymienianie się przedmiotami i rozwiązywanie zagadek wymagających kooperacji? Potencjał jak cholera, dlatego bardziej liczę na remake Zero. 

No dla mnie RE5 był zajebisty, a potem dostał dodatek Lost in Nightmares :banderas:

Odnośnik do komentarza

Taka ciekawostka: oryginalnie RE5 miał wyglądać nieco inaczej, a zamiast Shevy grywalny miał być Barry jednak przez to że murzynki się zesrały Capcom postanowił trochę uspokoić sytuację wrzucając Shevę jako jedną z głównych postaci. 

 

Cytat

No dla mnie RE5 był zajebisty, a potem dostał dodatek Lost in Nightmares :banderas:

Ja też lubię tę część, jednak jestem zdania że są Residenty, które gorzej się zestarzały i bardziej zasługują na odświeżenie. 

 

 

Edytowane przez Josh
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Square napisał:

No dla mnie RE5 był zajebisty, a potem dostał dodatek Lost in Nightmares :banderas:

Oj ten dodateczek to było GOTG dodateczków do Residenta. 

28 minut temu, Josh napisał:

Taka ciekawostka: oryginalnie RE5 miał wyglądać nieco inaczej, a zamiast Shevy grywalny miał być Barry jednak przez to że murzynki się zesrały Capcom postanowił trochę uspokoić sytuację wrzucając Shevę jako jedną z głównych postaci. 

 

Ja też lubię tę część, jednak jestem zdania że są Residenty, które gorzej się zestarzały i bardziej zasługują na odświeżenie. 

 

 

Ja bym zrobił Code Veronica, to oczywiste, Potem 0 i 1 (już do TPSa). Dopiero 5 i 6 (zrobione od nowa). 

25 minut temu, _D23 napisał:

Myślę, że o remaku Code Veronica można śmiało zapomnieć. O odświeżonej piątce nawet nie myślę. Chyba, że by ją całkowicie przemodelowali bo sieczka na murzynach nie ma szans w tych czasach. Cały czas obstawiam, że Capcom sięgnie po Dino Crisis. Wierzę w to mocno. 

Strzelania do Dinozaurów też nie ma w 2023 :D. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Zwyrodnialec napisał:

Średnia 93 to bardzo dobry wynik, ale gdyby tak logo Capcom zamienić na Nintendo to by spokojnie podskoczyła do 95. 

Nie chce wywoływać wojenek, ale Nintento tej generacji (Switch) wydał !!!2!!! gry z oceną powyżej 90 (BoTW i Marian Odyssey na samym początku) i jeden remaster Metroida. Malutko, tak to glownie dobre gry z mid 80... i  reszta to średniaczki, jak dla mnie mogło być lepiej, może to też przez uposledzony coraz bardziej Hardware, który nie przetrwal próby czasu. Capcom sam ma lepsze wyniki :obama:.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...