Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Rtooj napisał:

Pytanie, jak była ta miejscówka z mostem wiszącym z dużym skupiskiem przeciwników - odnoga od pierwszego spotkania sprzedawcy gdzie znajduje się korbę otwierającą bramę, to tam trzeba było wszystkich ubić czy był jakiś sposób by to szybciej zakończyć?

Wystarczy pobiec po emblemat i otworzyć bramę na górze, wybijać wszystkich nie trzeba.

Odnośnik do komentarza

OK, tyle to wiem, ale to zwykła ucieczka, bardziej po fakcie zastanawiałem się czy trzeba było może zabić tych co rzucali marchewkami. Wybiłem oczywiście wszystkich wykorzystując pokoi z okienkiem na początku planszy. Fajnie że ten most wiszący można zniszczyć, a właściwie nie fajnie :D

Odnośnik do komentarza

Ja dopiero przy drugim podejściu będę testował takie rzeczy, ale wydaje mi się, że większość przeciwników można po prostu olać, o ile zdobyło się przedmiot pozwalający ruszyć dalej. W zamku już się nawet nie szczypię tylko wieję kiedy tylko mogę, bo ammo kończy się bardzo szybko. 

 

A no właśnie, ZAMEK. Czuć mrok jak jasna cholera, ten z oryginalnego RE4 absolutnie nie ma podejścia. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Josh napisał:

Ja dopiero przy drugim podejściu będę testował takie rzeczy, ale wydaje mi się, że większość przeciwników można po prostu olać, o ile zdobyło się przedmiot pozwalający ruszyć dalej. W zamku już się nawet nie szczypię tylko wieję kiedy tylko mogę, bo ammo kończy się bardzo szybko. 

 

A no właśnie, ZAMEK. Czuć mrok jak jasna cholera, ten z oryginalnego RE4 absolutnie nie ma podejścia. 

Kiepska informacja, mam nadzieję że będę miał więcej amunicji, strasznie nie lubię nie czyścić lokacji.

Pierwsze co zrobiłem na hardcore to wzmocniłem maksymalnie moc pistoletu i wytrzymałość noża. Fajnie ze w zasadzie ciągle trzeba wykorzystywać w 100% elementy otoczenia, jak np. ładunek wybuchowy przy drugim spotkaniu z gościem z piłą mechaniczną. To i meelee kompletnie nie używałem w starej wersji.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Josh napisał:

A no właśnie, ZAMEK. Czuć mrok jak jasna cholera, ten z oryginalnego RE4 absolutnie nie ma podejścia. 

 

Właśnie tam dotarłem i rzeczywiście przynajmniej  z początku wygląda to nieźle, bo wioska mimo wszystko moim zdaniem bardziej klimatyczna była w oryginale. Było ciemniej i efekt burzy robił lepsze wrażenie. 

Odnośnik do komentarza

platyna fajna i trudna ale chyba jej nie zrobię. jest pracochłonna i gra jest przy tym obszerna i długa. w RE2R się szarpnąłem bo była generalnie krótsza.

 

o ile na początku na hardcore nie było tak dobrze z amunicją, tak teraz pływam po jeziorku z całkiem sporym arsenałem. a tak apropo, to jak ulepszę magazynek w broni to wypełni mi go od razu nabojami ?  

3 minuty temu, Daffy napisał:

Dawno nie grałem w oryginał i chyba budowanie w głowie jego idealnego obrazu sprawia, że jakoś nie widzę w remake'u że ci wieśniacy jakieś przebłyski inteligencji mają 

 

nie mają ale chyba są szybsi i zwinniejsi 

Odnośnik do komentarza

Jestem po fragmencie, w którym sterujemy Ashley i powiem krótko: :whatuh::notlikethis::daddy:

 

Jeżeli ktoś nie planuje kupić tej gry, bo obawia się że jest zbyt podobna do oryginału, to może się już nie obawiać. Pozmieniali prawie wszystko, ale na lepsze, dłuższe i bardziej rozbudowane. To jest kompletnie inny wymiar remake'a. 

Odnośnik do komentarza

O jasny choju złoty, ależ Capcom dowiozło :obama: Gameplay jest tak soczysty, że non stop gram w napięciu, a momentami wręcz wpadam w panikę. Jak wjechał

Spoiler

koleś z maską na farmie

to myślałem, że się posram, nie wiedząc czy uciekać, czy może jednak starać się z nim walczyć. A jeszcze nóż mi się zepsuł, czego kompletnie się nie spodziewałem, więc o parry szybko można było zapomnieć. Cudo.

 

Do tego grafika jest przepiękna. Zawsze mogłaby być lepsza, wiadomo, ale nie przyglądam się każdej teksturze z osobna a całości, a ta robi doskonałe wrażenie. Jedyne nieporozumienie na razie, to że można leczyć się tylko z menu. Cała reszta to remake idealny, nie ma się do czego przyczepić.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

Do tego grafika jest przepiękna. Zawsze mogłaby być lepsza, wiadomo, ale nie przyglądam się każdej teksturze z osobna a całości, a ta robi doskonałe wrażenie

 

grafika wygląda dobrze, estetycznie i ma ogólnie świetny design ale czuć, że jest jeszcze jedną nogą w starej generacji i tekstury straszą miejscami niską rozdziałką.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Kazub napisał:

 

grafika wygląda dobrze, estetycznie i ma ogólnie świetny design ale czuć, że jest jeszcze jedną nogą w starej generacji i tekstury straszą miejscami niską rozdziałką.

Jasne, że czuć, że jest jedną nogą w starej generacji. Subiektywnie jednak, nie zwracając uwagi co to za generacja i na te niektóre tekstury, jestem pod jebaniutkim wrażeniem.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Brolin napisał:

Do tego grafika jest przepiękna. Zawsze mogłaby być lepsza, wiadomo, ale nie przyglądam się każdej teksturze z osobna a całości, a ta robi doskonałe wrażenie. 

Poczekaj aż dojdziesz do zamku i zobaczysz wnętrza niektórych lokacji. Gram na poczciwym PS4 i aż niedowierzam, że na tak starym sprzęcie coś może tak dobrze wyglądać. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Daffy napisał:

Dawno nie grałem w oryginał i chyba budowanie w głowie jego idealnego obrazu sprawia, że jakoś nie widzę w remake'u że ci wieśniacy jakieś przebłyski inteligencji mają 

Grałem w oryginał tydzień temu i tam leźli jak baranki na rzeź, a tutaj nacierają, popychają, flankują, łapią od tyłu, nie wspominając o nowych typach przeciwników.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...