Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ja 14 level, dopiero kończę grę, a grałem co wieczór, a tutaj ludzie już platyny xDD. 

 

45 minut temu, Basior napisał:

Ja bym chciał 5 i 6, ale z mocnym przemodolowaniem. Mogliby mocno to przemodelować.

 

Też bym chciał 5 i 6. Fabularnie mają potencjał, tzn. wszystko pozmieniać, taki reboot, bardziej niż remake, tylko timeline ten sam i może miejscówki (w kontekście ogólnym). 

Ale stawiam bardziej na Veronica/ Remake Remake 1 w pierwszej kolejności. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Re6 to gówno obsrane. Proszę nie dotykać bo już zaschło i po rozgrzebaniu może zacząć śmierdzieć ponownie. :dunno:

 

A ja już zaliczyłem NG+ w trakcie którego zrobiłem 

  • wszystkie zadania od Merchanta,
  • wagoniki bez uszkodzeń,
  • windę bez zatrzymania,
  • skuterki bez uszkodzeń,
  • zabiłem w kanałach obcego,
  • zebrałem wszystkie skarby,
  • obsmarowalem jajkiem obraz Salazara
  • zniszczyłem wszystkie jego figurki
  • :obama: 
  • zbieractwa w tej grze jest tak dużo że pojebało mi się gdzie biec a gdzie nie trzeba. Więc do Proffesional muszę jakiś tutorial obejrzeć, bo całkowicie nie pamiętam, które klucze są mi potrzebne a które olać. Ale najgorsze mam już za sobą i teraz zacznie się orgia zabijania i prawdziwego Residenta :woot: Kolejny piękny weekend. 
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale jak zrobić dobrze szóstkę? Musieliby wyjebać któreś scenariusze, bo cztery były nie do zdzierżenia. A najlepiej jakby wyrąbali wszystkie, bo żaden tam nie robił :reggie:

 

Przedostatni rozdział to jest złoto. Owszem masa akcji i całej gry nigdy bym takiej nie chciał, ale tutaj? Jako pojedynczy rozdział, ukoronowanie naszych samotnych zmagań i trudów w iście wybuchowy i super satysfakcjonujący sposób?

Spoiler

mówię o wsparciu helikoptera

Cudeńko. Saddler, nadchodzę. 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Brolin napisał:

Ale jak zrobić dobrze szóstkę? Musieliby wyjebać któreś scenariusze, bo cztery były nie do zdzierżenia. A najlepiej jakby wyrąbali wszystkie, bo żaden tam nie robił :reggie:

 

Przedostatni rozdział to jest złoto. Owszem masa akcji i całej gry nigdy bym takiej nie chciał, ale tutaj? Jako pojedynczy rozdział, ukoronowanie naszych samotnych zmagań i trudów w iście wybuchowy i super satysfakcjonujący sposób?

  Pokaż ukrytą zawartość

mówię o wsparciu helikoptera

Cudeńko. Saddler, nadchodzę. 

Zrobić tylko kampanię Leona, z dużymi zmianami i voila :D. 

W ten sposób mogliby wymazać 6stkę z pamięci graczy :D. 

Tę oryginalną.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Zrobić tylko kampanię Leona, z dużymi zmianami i voila :D. 

W ten sposób mogliby wymazać 6stkę z pamięci graczy :D. 

Tę oryginalną.

 

Jeśli te duże zmiany obejmowałyby większy nacisk na survival niż na akcję, a do tego nowe miejscówki, a nie tylko miasto, to tak, mogłoby to dać radę :nyam1:

Odnośnik do komentarza

Skończyłem :D ponad 30h jednego z najpiękniejszych singli na świecie.Czas pewnie taki bo lizałem wszystkie ściany, wracałem czasami daleko do miejscówek z nowymi wrogami po skarby, no i trochę się zginęło po drodze.

Hardcore idealnie wyważony, jak ktoś dba o amunicję i szuka po pokojach to może 1-2 razy będzie czuł że mu braknie, a tak cały czas jest IDEALNIE by czuć survival.

Nie wiem czy będzie Goty bo chyba wolę dead space'a, a w tym roku sa co najmniej jeszcze 4 tytuły które będą o to walczyły.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

:wub:

 

Zabawne, kiedyś marzeniem było by grafika w ruchu wyglądała jak tła z re1/2, 4 generacje i tła zostały przebite.

Ja na razie grę odpuszczam, nie mam ochoty grać drugi raz, co dopiero podchodzić do platyny która jest zbyt przekombinowana jak na tak długa grę. Do profesional  nie podchodzę bo wydaje mi się że tam kończy się zabawa, tym bardziej że nie ma auto-save'ów.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rtooj napisał:

 

Do profesional  nie podchodzę bo wydaje mi się że tam kończy się zabawa, tym bardziej że nie ma auto-save'ów.

Tego się bałem najbardziej zaczynając pro, ale w rzeczywistości maszyn do pisania jest wszędzie tyle, że problem w zasadzie nie istnieje. No i prawie zawsze można robić backtracing do punktu zapisu przed jakimś trudniejszym momentem. Najgorzej jest tylko w trakcie drugiego starcia z Krauserem, bo trzeba całą walkę zrobić na raz, dlatego warto się zawczasu przygotować robiąc zapas apteczek (wszystkie jakie zdobywałem w trakcie gry odkładałem właśnie na ten moment) i dopakować Killer7 na max. Nie polecam za to zużywać na niego bazooki, bo bardziej przydaje się na Sadlera. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...