Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, wet_willy napisał:

Ogolnie z tego ci widze to na Pro zakladajac ze masz zbroje bez ktorej do Pro nawet bym nie podchodzil to upierdliwe sa tak naprawde Chatka, Robale w Bug Roomie, Wozek, Krauser reszta nie rozni sie w sumie niczym od Hardcore roznica jest brak Auto Save.

Wózek jest łatwy, pomiędzy jedną, a a drugą przejażdżką jest maszyna do pisania. Dla mnie jeden z najgorszych momentów (jeżeli nie najgorszy) to dwa Garradory, straciłem tam prawie wszystkie pociski i połowę granatów na kutafony niemyte :sadkek: nie wiem co za sadysta projektował tę walkę, już same Garradory to wyzwanie, a tu jeszcze trzeba biegać pomiędzy mobkami. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Josh napisał:

Wózek jest łatwy, pomiędzy jedną, a a drugą przejażdżką jest maszyna do pisania. Dla mnie jeden z najgorszych momentów (jeżeli nie najgorszy) to dwa Garradory, straciłem tam prawie wszystkie pociski i połowę granatów na kutafony niemyte :sadkek: nie wiem co za sadysta projektował tę walkę, już same Garradory to wyzwanie, a tu jeszcze trzeba biegać pomiędzy mobkami. 

Przecież ta walka jest banalna :) Wystarczy co jakiś czas wystrzelić tam gdzie są mobki, aby Garradory je rozwaliły i w końcu przestaną dochodzić nowi. Potem już tylko w kuckach skradać się za plecy Garradorów, po strzale lub dwóch z magnum w czuły punkt (nożem też można, ale nie sprawdzałem, nie wiem jaki zadaje damage) i po sprawie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minutes ago, Brolin said:

Przecież ta walka jest banalna :) Wystarczy co jakiś czas wystrzelić tam gdzie są mobki, aby Garradory je rozwaliły i w końcu przestaną dochodzić nowi. Potem już tylko w kuckach skradać się za plecy Garradorów, po strzale lub dwóch z magnum w czuły punkt (nożem też można, ale nie sprawdzałem, nie wiem jaki zadaje damage) i po sprawie.

 

Ale jest roznica pomiedzy chce przejsc gre ponizej 5h i z mniej niz 15 Save na Pro a Hehe prosta walka bede sie tam campil za stolem 20 minut. Jak ci sie nie spieszy to ta gra w ogole nie jest trudna xD

 

Tam powaznie najlepsza opcja jest wyciagnac Spreje i z Chicago Tankowac Damage zabijajac wszystko 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, XM. napisał:

Ale graficznie to jest nierówna ta gra i skoki między re2 a re4 - nawet sama mimika twarzy Leona to są różnice dwóch generacji conajmniej.

 

 

 

Kurcze, to dwójka serio taki kosior graficzny? :obama: Dobrze, że REmake2 jeszcze przede mną.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, wet_willy napisał:

 

Ale jest roznica pomiedzy chce przejsc gre ponizej 5h i z mniej niz 15 Save na Pro a Hehe prosta walka bede sie tam campil za stolem 20 minut. Jak ci sie nie spieszy to ta gra w ogole nie jest trudna xD

 

Tam powaznie najlepsza opcja jest wyciagnac Spreje i z Chicago Tankowac Damage zabijajac wszystko 

Przecież oni są ślepi, więc nie trzeba się campić, tylko chodzić w kuckach, całość trwa max kilka minut. 

Edytowane przez Brolin
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

 

na hc czy pro? 

Pro. Ale na HC też mnie trochę tam przeorali.

 

3 minuty temu, Szermac napisał:

Mam takie pytanko bo czegoś nie kumam xd

  Ukryj zawartość

Jak mam ogarnąć sobie klucz z brzucha regeneratora w runie only handgun,knife ? 

Wcześniej ogarniałem za pomocą termalnej lunety w karabinie :hmmmm:

 

Regeneratory można zabić każdą inną bronią. Po prostu zajmuje to trochę dłużej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...