Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Schranz1985 napisał:

Jprdl, co za as.
Przecież to jest run na ng+ więc sumuje sejvy na wszystkie podejścia.
A mnie interesuje ile na hc s+ miał bo s+ wymaga poniżej 15.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka
 

Tak jak pisza. Nie ma limitu zapisow na HC. Zapisujesz dowoli, stad tyle ich tam naruchalem :lapka:

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.04.2023 o 19:55, Czezare napisał:

Skończyłem. Krótko, bo i nie ma najmniejszego sensu się rozwodzić: ta gra jest jak wyuzdany seks w pięciogwiazdkowym hotelu z trzema wyjątkowej urody nimfomankami:banderas:

No i ta nuta na po zakończeniu podczas listy płac:banderas:

 Czy tylko mi przypomina ona trochę nieśmiertelny "Late Goodbye" Poets Of The Fall, który to utwór w identyczny sposób został wykorzystany w Max Payne 2?

Rzeczywiście, podobna nutka :). Właśnie mi się Maxio 2 przypomniał, też mogliby zremakować :D. 

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Mani napisał:
12 godzin temu, Kazub napisał:
bo ta platyna nie jest ciężka. byłaby, gdyby kazali zrobić S+ na Pro bez bonusowych broni. no i trochę ją ułatwili po dodaniu mercenaries.

I znacznie ułatwili dodając płatne tickety w sklepie.

Ale po co ten bilet jak update kosztuje 10k. Wysprzedac wszystko co niepotrzebne z maszyny i walizki + kilka zadan pobocznych dla kupca i mamy niekonczacy sie revolwer juz w srodku wioski :lapka:

Odnośnik do komentarza
Ale po co ten bilet jak update kosztuje 10k. Wysprzedac wszystko co niepotrzebne z maszyny i walizki + kilka zadan pobocznych dla kupca i mamy niekonczacy sie revolwer juz w srodku wioski :lapka:
Na NG nie bardzo masz co wyprzedawać. To po 1. Po 2... Billet daje Ci nieskończona ammo od razu. A update o którym mówisz jest możliwy dopiero gdy wymaksujesz statsy danej broni. Chyba że coś pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi. Do calaka została mi tylko strzelnica oraz przejście gry używając tylko pistoletu. Ktoś wie który pistolet będzie najlepszy? Red9 czy inwestować w coś innego?
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mani napisał:

Billet daje Ci nieskończona ammo od razu.

Dodatkowo odblokowuje na maksa ulepszenia magazynku i przeładowania. Na Handcannonie jest to jakieś 140k do przodu, a na Chicago 170k.

Więc lepiej użyć biletu na tych broniach, bo wychodzi po prostu taniej.

Godzinę temu, Mani napisał:

Red9 czy inwestować w coś innego?

Matylda z nieskończonym ammo.

Odnośnik do komentarza

Po godzinie grania wbiłem 3x S rangi w Mercenaries. Odblokowalem HandCannon, kupiłem, wczytałem save file, wyciągnąłem z maszyny do pisania i zmaksowalem te niecelną armatę. :sadkek: Ale to jest gówno obesrane. Nic tym nie można trafić. No może poza ElGigante :leo: Gdybym mordował się na Professional żeby to odblokować to byłbym wkurwion. :dunno: 

 

Zdecydowanie wolę strzelać z Killer7. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...