Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory najwięcej frajdy dało mi przechodzenie gry z nożem i RED9. Całą wieś do momentu del Lago grałem tylko nożem oszczędzając pistolet. Bo bałem się że za częste używanie pistoletu może skasować progress do trofeum. Ale doczytałem że można w zasadzie ani razu nie użyć noża i cały run zrobić pistoletem :obama: Więc caly ten sektor do Del Lago miałem całkiem inne podejście do przeciwników, odbijałem ich siekiery, widły, noże, napieprzałem melee ile się tylko dało, częściej wchodził stealth i zabijanie od tyłu. No i oczywiście kopniaki i suplexy :banderas:Ale po załatwieniu potwora z jeziora zacząłem po prostu strzelać z RED9.

 

Mam nadzieję że wydadzą wersję Gold z DLC Mercenaries i scenariuszem Ady w pudełku. Robił bym :platinum: drugi raz jak w Wiedźminie 3 :woot:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, MichAelis said:

A właśnie, jak się ten nóż Krausera spisuje?

 

 

Tylko śpieszę poinformować, że w PE jebaniec dał 8/10 :notlikethis:

Słuszna ocena. Oryginał w swoim czasie 9/10, remake 8.

2 minutes ago, Paolo de Vesir said:

Forumki, jak wygląda sprawa z HDR-em w wersji na PS54/5? Dalej mleko?

 

Przecież walczyłeś w CW za wersję XSX a kończy się jak zawsze xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czoperrr napisał:

Przecież walczyłeś w CW za wersję XSX a kończy się jak zawsze xD

 

No i będzie XSX skoro na PS5 jest mleko. Z ciężkim sercem, bo będę musiał wesprzeć tego sk00rwysyna Spencera, ale mesjasza nie godzi się inaczej. :/ 

Odnośnik do komentarza

Nie grałem w oryginalną część (jakoś nie przepadałem kiedyś za tą serią), pierwszy raz gram w trybie Hardcore, przez półtora godziny mojej gry próbowałem przejść pierwszą jatkę we wiosce. Dopiero przy ostatniej próbie zorientowałem się, że caly czas przebiegałem koło strzelby (przy tym oknie, gdzie wieśniaki próbują wejść drabiną). Mam próbować grać dalej, czy z podkulonymi ogonem zmienić poziom trudności?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Solderowy123 napisał:

Nie grałem w oryginalną część (jakoś nie przepadałem kiedyś za tą serią), pierwszy raz gram w trybie Hardcore, przez półtora godziny mojej gry próbowałem przejść pierwszą jatkę we wiosce. Dopiero przy ostatniej próbie zorientowałem się, że caly czas przebiegałem koło strzelby (przy tym oknie, gdzie wieśniaki próbują wejść drabiną). Mam próbować grać dalej, czy z podkulonymi ogonem zmienić poziom trudności?

Na Twoim miejscu bym zbastował i pierwszy raz przeszedł na Normalu. Uwierz mi, nawet na tym poziomie gra jest momentami wymagająca. Hardcore weź na drugie przejście jak już dobrze poznasz grę.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Solderowy123 said:

Nie grałem w oryginalną część (jakoś nie przepadałem kiedyś za tą serią), pierwszy raz gram w trybie Hardcore, przez półtora godziny mojej gry próbowałem przejść pierwszą jatkę we wiosce. Dopiero przy ostatniej próbie zorientowałem się, że caly czas przebiegałem koło strzelby (przy tym oknie, gdzie wieśniaki próbują wejść drabiną). Mam próbować grać dalej, czy z podkulonymi ogonem zmienić poziom trudności?

 

Dla Sashy Grey jesteś miękka pałka :pawel:  a jak wiemy ona takich nie lubi :spicy:

 

A tych wieśniaków trzeba zabić chyba 8 i zacznie bić dzwon.

Odnośnik do komentarza

Zaczynam właśnie trzeci rozdział na standardowym poziomie trudności, ale gra jak na razie na tyle mi się podoba, że przejdą ja jeszcze raz na wysokim poziomie trudności. Świetnie mi się w to gra tak po drugiej zmianie, na słuchawkach i z padem w ręku. Właściwie tak w środku nocy. Chociaż gra raczej nastawiona jest na akcję, to przy wielu potyczkach zdarza się, że aż ciarki po ciele przechodzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...