Skocz do zawartości

Resident Evil 4 Remake


Popi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ale ja jestem beznadziejny w tę grę. Oryginalnego RE4 pokonałem i nie pamietam album miał takie problemy jak tutaj. Zaciąłem się już na samym początku w wiosce. Amunicji tyle co kot napłakał. A wieśniaków ze 30 i do tego jeszcze ten lamus z piłą mechaniczną. Męczę się już chyba z godzinę. Szukam po domkach może coś fajnego tak jest ale póki co tylko trochę amunicji to i tak jest zdecydowanie za małą ilością na taką liczbę wrogów.

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, KamilM said:

Ale ja jestem beznadziejny w tę grę. Oryginalnego RE4 pokonałem i nie pamietam album miał takie problemy jak tutaj. Zaciąłem się już na samym początku w wiosce. Amunicji tyle co kot napłakał. A wieśniaków ze 30 i do tego jeszcze ten lamus z piłą mechaniczną. Męczę się już chyba z godzinę. Szukam po domkach może coś fajnego tak jest ale póki co tylko trochę amunicji to i tak jest zdecydowanie za małą ilością na taką liczbę wrogów.

Musisz jedynie poznac mechanikę gry. I bedziesz mogl siepac przez wieśniaków z łatwością. Ale masz trochę racji, początek i to oblężenie potrafi dać w kość, a potem bedzie jeszcze wiecej takich oblężeń. Im dalej tym fajniej. 

Żeby dzwon zadzwonił musisz zabić chyba 7 lub 8. Przyda się jeden granat. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Udało się już. Trzymałem ich na dystans, strzał w kolano i kop w mordę. Szkoda tylko, że dopiero jak zabiły dzwony znalazłem shotguna i granaty, bo bym spróbował grantami rozwalić frajera z piłą.

No i szkoda, że przy włączonym ray tracingu i włosach gra trochę gubi klatki. Wyłączyłem rt i włosy i jest zdecydowanie lepiej. Próbowałem grać jeszcze w trybie resolution ale w 30fps to jakby gra się zacinała. Zostaje więc frame rate bez rt i kudłów 

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie, po prostu nie da się zrzucić brak celności na strasznośc gry, bo RE4 to akcyjniak z motywami horroru. Nie ma jump scare'ow, nie ma napięcia, nie ma nic. Motywy wizualne to horror B, ale gameplayowo czy pacingowo ani trochę, wręcz przeciwnie, fale wrogów do zarzynania, więc brak celności to brak celności xd

 

Btw RE4 ma jakieś słabe obracanie prawa gałka, więc brak celności to chyba głównie to. Ja musiałem sporo się pobawić w ustawieniach, żeby czuć prawa gałkę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...