Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Michał102 napisał:

O tym też wspominali w DF, że defaultowo gamma w SDR jest ustawiona zdecydowanie za nisko i trzeba ustawić po swojemu. 

W HDR jest ok i ruszać nie trzeba. 

Ja gram na TV z PRLu (sony wd750) i musiałem suwaczek podkręcić. 

Taaa w hdr wsio ładne i czerń oledowa :yao:

Odnośnik do komentarza
No mnie to zaciekawiło, bo wygląda jak artefakty występujące po przegrzaniu układu graficznego. 
Tym bardziej, że jest to w zasadzie pierwsza next genowa gra na XSX, która pewno znacznie bardziej obciąża układ niż gry ze wstecznej. 
 
Wiesz co, u mnie artefakty zawsze występują w tych samych miejscach - nawet na zimnej konsoli po odpaleniu save od któregoś checkpointu. Niektóre sceny po prostu mają czarne lub kolorowe artefakty.
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, nero2082 napisał:

to zdecydowanie najlepsza gra Bloober Team.

 

tylko dział niewłaściwy, powinna być w Multiplatformy.

Czemu? Przecież to obecnie konsolowy ex i wtedy gierka idzie do działu danej konsoli. 
 

No ale faktycznie nowy Silent na tym silniku, w takim wykonaniu? 
 

Oj tak, tak. Rów miś an.

Odnośnik do komentarza

Dwa wieczory i gra skończona. Jako, że trochę posucha jeśli chodzi o premiery gier, a i bardzo lubię horrory to pokładałem w medium pewne nadzieje i nie zawiodłem się. Bardzo przyjemna gra z mega klimatem i udźwiękowieniem. Jeśli dodamy do tego fakt, iż gra w dniu premiery jest w gamepassie to aż ciężko się do czegoś przyczepić. Gdybym miał dać 160 czy 170zł to bym się zawiódł na długości gry. A tak sobie ograłem na premierę, a koszta tego są śmiesznie niskie. Tym bardziej, że ostatni raz przedłużałem za jakieś ~30plnów na pół roku.

Brawo Bloober i Microsoft za udaną premierę i oby więcej takich tytułów w gamepassie. Ogromna i różnorodna biblioteka gier za takie pieniążki to naprawdę świetna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...