Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lokomotywa napisał:

przecież ta gra będzie guwnem jak wszystko co wypluwa ta firma

 

kurde po tym co widze na YT to właśnie jedyna gra, która by mnie zachęciła do kupna xboxa

Nie wydali wcześniej jakichś fajnych gier? może jest szansa na ten tytuł

mnie zaciekawił właśnie od pierwszej zapowiedzi

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Moldar napisał:

Jak trzeba było zrobić gameplay to nic nie wyszło, więc przerzucili się na symulatory chodzenia że skryptami. Imo przereklamowana firma.


Przereklamowana czy nie, od jakiegos czasu z gry na gry progres. Ja tam wyczekuje, bo nic bliższego Silent Hill już chyba nie dostaniemy. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Fanek napisał:

 

kurde po tym co widze na YT to właśnie jedyna gra, która by mnie zachęciła do kupna xboxa

Nie wydali wcześniej jakichś fajnych gier? może jest szansa na ten tytuł

mnie zaciekawił właśnie od pierwszej zapowiedzi

 

Przecież to tylko czasowy ex na Xboxa/PC, pewno w przyszłym roku będzie na PS5. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, izon napisał:

Zobaczycie, ze Blooper wejdzie do topu tej branży i tak za rok wspomnicie me słowa. Powiem tylko ze, taki a nie inny kompozytor tej gry to nie przypadek :)

Tak, wiemy, robią remake SH2, ekskluzywnie na PS5, już na następnym E3 pokaz.

Spoiler

:nosacz3:

 

Odnośnik do komentarza

Klimat jest fajny, ale te "zagadki" na filmikach rozgrywki wyglądają na maksymalnie nieinspirujące i nudne, jedynym elementem wyróżniającym te produkcje zdaje się ten split screen.

 

Im bliżej premiery tym bardziej wygląda na to że dostaniemy standardowa produkcję od Blooper Team tj. krotką gierke z fajnym klimatem i prostacką rozgrywką.

Teraz, Paolo de Vesir napisał:

 

To już potwierdzono?

Nie jest to potwierdzone, ale można się domyślić że tak będzie

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, ASX napisał:

Im bliżej premiery tym bardziej wygląda na to że dostaniemy standardowa produkcję od Blooper Team tj. krotką gierke z fajnym klimatem i prostacką rozgrywką.

 

Dla mnie przypomina to Until Dawn czyli jeden z najlepszych horrorów w jakie grałem od dłuższego czasu i tam formuła interaktywnego filmu sprawdziła się wyśmienicie.

 

Nie piję do Ciebie bezpośrednio, ale narzekanie na walking simy w czasach gdy na konsolach mamy takie Detroit, Everybody Gone to the Rapture, What Remains of Edith Finch czy Until Dawn właśnie to już sztuka przypier,dalania się dla przyp,erdalania.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, ASX napisał:

Nie widzę podobieństw między Medium a Unitl Dawn, w tym drugim tytule osią rozgrywki jest filmowa rozgrywka i podejmowanie różnych wyborów rodzących potem różne konsekwencje, to fundament i jednoczenie najmocniejszy element produkcji dla którego grało się w tę grę.

 

Medium tego nie ma po prostu 

 

Widzę masę podobieństw w sposobie prowadzenia rozgrywki, a być może The Medium nieco do siebie dołoży, bo patrząc na krótkie fragmenty gameplayu zapowiada się, że będą jakieś zagadki środowiskowe. Z resztą, mówienie co Medium ma albo czego mieć nie będzie jest obecnie nie na miejscu, bo niewiele o tej grze tak naprawdę wiadomo.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...