Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

A to ze w Division biegają po Waszyngtonie/NY to też Amerykanie maja narzekać? A jakby tak pobiegali po naszej warszawskiej Pradze sprzed 20 lat to wtedy byłby klimat. Jakoś inne nacje nie maja z tym problemu a u nas albo Polska mistrzem polski albo w druga mańkę wszystko co polskie to beee.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kaczi napisał:

A to ze w Division biegają po Waszyngtonie/NY to też Amerykanie maja narzekać? A jakby tak pobiegali po naszej warszawskiej Pradze sprzed 20 lat to wtedy byłby klimat. Jakoś inne nacje nie maja z tym problemu a u nas albo Polska mistrzem polski albo w druga mańkę wszystko co polskie to beee.

Zaraz ktoś zapyta czy jest możliwość grania w wersję wyłącznie po angielsku bo taki lingwista ze mnie i nie mogę już słuchać tego (pipi)enia. ;)

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Cedric said:

Ciągle mam wrażenie, że to będzie gierka bardziej do dla wrażeń audio-wizualnych (ogólny design, muzyka), niż dla przyjemnej rozgrywki (Bloober...), ale z tym Akirą na podkładzie i inspiracjami Beksińskim zdecydowanie kupują moją ciekawość. ;)

Ważne, że Ty nie musisz nic kupować bo wystarczy GamePass :)

 

Nie oczekuję od The Medium rewolucji w kwestii gameplayu, zależy mi na świetnej historii i eksploatacji mrocznych światów w akompaniamencie muzyki tak bardzo przypominającej Silent Hilla.

Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2020 o 14:18, Czoperrr napisał:

Ważne, że Ty nie musisz nic kupować bo wystarczy GamePass :)

 

Nie oczekuję od The Medium rewolucji w kwestii gameplayu, zależy mi na świetnej historii i eksploatacji mrocznych światów w akompaniamencie muzyki tak bardzo przypominającej Silent Hilla.

Cóż więcej potrzeba w horrorze? No nie gadajcie, że graliście w Silent Hilla dla strzelania:) Dla mnie to najbardziej wyczekiwany tytuł tego roku i mam wrażenie, że się nie zawiodę.

Odnośnik do komentarza

Dla malkontentów przypomnę tylko, że Until Dawn to symulator chodzenia, a był fantastycznie klimatyczną grą i wciąż uchodzi za jedną z perełek generacji.

 

no ale był exem na PS4, więc +2 do oceny :reggie:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

Dla malkontentów przypomnę tylko, że Until Dawn to symulator chodzenia, a był fantastycznie klimatyczną grą i wciąż uchodzi za jedną z perełek generacji.

 

no ale był exem na PS4, więc +2 do oceny :reggie:

No mi się tam Until badzo podobało, może nie jakaś gra wybitna, ale była w sam raz na zimowe wieczory:) BTW następne części jak dobrze kojarzę są dostępne na X-ie?

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Daddy napisał:

Może nie części ale ich nowa gra jest dostępna na Xa w XGP.

 

Medium pewnie będzie dobry klimaciaor, śliczna oprawa i dobra muzyka + zagadki ale gameplay'owo to no cóż...Bloober, zobaczymy.

btw. gra jednak nie wychodzi na XO, niezły burdel w tym MS Store.

Nie burdel, od początku było mówione, ze Medium to gra tylko na next geny i PC, nawet w wywiadzie wrzuconym tu pare stron temu twórcy mówili, ze current geny by jej nie uciagnely.

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.10.2020 o 20:07, izon napisał:

Nie burdel, od początku było mówione, ze Medium to gra tylko na next geny i PC, nawet w wywiadzie wrzuconym tu pare stron temu twórcy mówili, ze current geny by jej nie uciagnely.

Chodzi o błąd w sklepie MS Store gdzie gra przez chwile tak jak nowa FM wisiała jako dostępna na XO.

 

btw. jak mnie cieszy to że poza Halo wszystkie nowe gry MS ominą XO :obama:

Odnośnik do komentarza

@Daddy masz oficjalne potwierdzenie na trailerze, że XSX/XSS/PC. 

 

Swoją drogą na polskim Eurogamerze pojawił się wywiad z producentem The Medium

 

https://www.eurogamer.pl/articles/2020-10-14-chcemy-uderzyc-w-nute-oldschoolowych-horrorow-wywiad-z-producentem-the-medium

 

Na Arhn.eu za to ciekawy materiał o tym jak rozwijał się Bloober (to w nawiązaniu do wywiadu).

 

 

Ojjj będzie grane jak PC pociągnie. :fsg: 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...