Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Nie rozumiem narzekań osób, które piszą też, że lubią SH. Silent to też chodzonka :dunno:

SH mogło by nawet walki nie mieć właśnie. Tam chodzi o wiele innych rzeczy i to była głównie chodzonka.  Jeśli Medium stworzy historie i klimat wraz z muzą to może naprawde namieszać. 

 

Inna sprawa że jak wyszedł pierwszy silent hill to byłem chwile po ograniu któryś raz Residenta 2 i na samym początku grania miałem SH za słabą technicznie podróbe residenta. Szybko mnie ta gra wyjaśniła i wiedziałem że jest inaczej 

 

Grafika nie ma tu większego znaczenia - co innego gdy mamy strzelanke akcji w klimacie horroru. Medium raczej ma inne aspiracje. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ale tu @LiŚciu problemem grafiki są te ultra zapowiedzi jak to gierka musi być na nowej generacji, i bo jest taka doje bana technicznie, że inaczej tonNo way. A ja na filmiku widzę gierkę ze środka poprzedniej generacji. I gadka o 2 światach do mnie nie przemawia.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem tych hejtów wobec gameplayu. 

Wygląda jak ładna, gotycka opowieść grozy, jaka od dawna mi się marzy w polskiej kulturze horroru. 

W końcu Kraków będzie kojarzył mi się z czymś więcej niż Świetlickim, Turnauem i preclami.

Czekam z niecierpliwością. 

Tym bardziej, że Cyberpunk gnije na dysku po jednym przejściu, a błędów tam jakby coraz więcej.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, LiŚciu napisał:

 

 

Jeszcze się okaże że Medium ładnie dowiezie i na fali Cyberpunka będa o nich mówić jako o "zmywających wstyd z polskich devów". Chociaż- mało realne. :yakubu:

 

 

Wcale nie tak mało. O grze na pewno napiszą kulturalne periodyki, bo, po pierwsze: Kraków, po drugie: polski horror. Od lat Polacy są spragnieni dobrej opowieści grozy w naszych realiach, takiej na ekrany, a nie na papierze. Jako że filmy raczej nie dowożą (mieliśmy w tamtym roku slasher, ale jednak to za mało), a dawne "Wilczyce" itd. się już wszystkim znudziły, ta opowieść może wejść w niezagospodarowaną niszę. Zwłaszcza w mrocznym okresie pandemii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

LiŚciu, zgadzam się jak nigdy. Oczekuję od gry gęstej asmosfery, ciekawej fabuły i przystępnych zagadek. Wciskana na siłę, drętwa, walka i strzelanie nie jest do niczego potrzebna. Herbatka, słuchawki i nocna eksploracja w akompaniamencie Akriy to jest to na co liczę i zapewnie to dostanę. Layers of Fear bardzo mi się podobał i pewnie gorzej nie będzie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...