Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, ListuniO napisał:

Nie potwierdzono że to ex na Xbox więc spoedziewany jest wydanie na równiez na konsolach Sony. Pewnie cross gen również.

 

Na samym trailerze jest info, że tylko XSX/XSS/PC więc zapowiada się na jedną z niewielu w pełni next-genowych gier na start konsol. ;) 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, ListuniO napisał:

Kojarze coś to takiego więc to chyba ex tylko na start

 

Nie o tym jest mowa: chodziło mi o to, że The Medium nie będzie cross-genem. Wyjdzie czy nie wyjdzie to się jeszcze zobaczy, ale dla mnie obok Shadowlands to najbardziej wyczekiwany tytuł tego roku i z przyjemnością ogram go w XGP za 4zł lub z 4-paku Monsterka. ;) 

 

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
50 minutes ago, ListuniO said:

No nie. 

Miałem na mysli to że liczę że ta gra będzie miała wysoką jakość Wyższa niż wartość "4 PLN lub 4 Monsterkó" - przy czym to w cudzysłowiu jest metaforą/przenośnią, 

Ale po co liczysz na to? Przecież i tak nie kupujesz sprzętu, który odpali tą grę
Chyba, że choroba fanboja się pogłębia i teraz liczysz na porażki konkurencji.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, LiŚciu napisał:

Gry na PS5 i XsX bedą kosztowały tyle samo (no chyba że będa w GP). Oznacza to że jeśli na XsX będzie można kupić gre za daną cene to na PS5 będzie taka sama cena.

Podobnie jak w przypadku Godfall na PS5 i PC?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, LiŚciu napisał:

Ale chyba gry na PC zawsze były tańsze niż na konsolach. 

Made a higher quality Phelphs Doubt | L.A. Noire "Doubt" / Press X To Doubt  | Know Your Meme

 

W obecnej generacji wszystko się zrównało, tańsze gierki na PC to obecnie jednostkowe przypadki, ewentualnie na promocjach można dorwać coś trochę taniej albo cebulić klucze jak niektórzy na jakichś dziwnych stronkach.

4 minuty temu, LiŚciu napisał:

To mnie mniej interesuje więc się nie wypowiem.

To podpowiem: 239zł na PC i 359zł na PS5.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Bzduras napisał:

 

 

W obecnej generacji wszystko się zrównało, tańsze gierki na PC to obecnie jednostkowe przypadki, ewentualnie na promocjach można dorwać coś trochę taniej albo cebulić klucze jak niektórzy na jakichś dziwnych stronkach.

 

Pytam ogólnie i ceny gier ps5 vs xsx. 

 

Bo widzę że pokrętnie starasz się wprost nie napisać że CENY BĘDĄ TAKIE SAME (poza GP). Więc....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...