Skocz do zawartości

The Medium


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

720p, bardzo długie loadingi i wyczuwam że będziemy poruszać się po małych, ograniczonych obszarach. Czyli walking simulator a nie przygodówka jak Silent. No cóż, czekam mimo wszystko.

5 minut temu, Daddy napisał:

Błąd na stronie taki sam jak przy nowej FM był.


Jakies legitne tego źródło?

Odnośnik do komentarza

A mnie to średnio jara, taka polskość w polskich grach [odnośnie Malucha].

W innych krajach tego nie ma, a w grach z Polski, albo akcja się dzieje w Polsce, albo jakieś nawiązania do polskiej pop-kultury.

Kojarzy mi się to tak samo, jak bluza husarii u kibola. 

Czy np. observer musi się dziać w Krakowie i bohaterem musi być typ o polskim nazwisku? Nie przypominam sobie by niemiecki Gothic miał Hansa za bohatera.

  • Lubię! 1
  • WTF 4
  • Minusik 5
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, grzybiarz napisał:

A mnie to średnio jara, taka polskość w polskich grach [odnośnie Malucha].

W innych krajach tego nie ma, a w grach z Polski, albo akcja się dzieje w Polsce, albo jakieś nawiązania do polskiej pop-kultury.

Kojarzy mi się to tak samo, jak bluza husarii u kibola. 

Czy np. observer musi się dziać w Krakowie i bohaterem musi być typ o polskim nazwisku? Nie przypominam sobie by niemiecki Gothic miał Hansa za bohatera.

Żeby hejtowac, ze w polskich grach są polskie akcenty to już jest wyższy poziom s(pipi)iny..

Odnośnik do komentarza

Observer to świetny symulator chodzenia z genialnym klimatem. Fajnie było zobaczyć taką wizję krakowa zamiast kolejny raz łazić po Nowym Jorku. Mnie nie jara, że coś dzieje się akurat w PL, doceniam za to fakt, że ktoś wychodzi poza US czy europę zachodnią/japonię. Czekam na medium i licze na dobrą gierkę, pod któreś tam haloween.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...