Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja najczęściej używam dwóch broni jedna energetyczna druga normalna na ludzi. Ulepszam obie. Z wysokim skillem weapon handling zmiana z jednej na drugą jest instant. Czasami zamiast energetycznej mam szotguna i robię rolki i bum. 

Najwięcej punktów dałem w critica, healtha i weapon handling. Jest dobrze już 24 lvl.

Odnośnik do komentarza
Ja najczęściej używam dwóch broni jedna energetyczna druga normalna na ludzi. Ulepszam obie. Z wysokim skillem weapon handling zmiana z jednej na drugą jest instant. Czasami zamiast energetycznej mam szotguna i robię rolki i bum. 
Najwięcej punktów dałem w critica, healtha i weapon handling. Jest dobrze już 24 lvl.

Aż nasunęło mi się w głowie „ze jeden na ludzi drugi na potwory” wiadomo z jakiej to gry
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie ukończyłem. Lista credits długa sporo firm podwykonawców sama muzyka to ze 100 osób no ale szacun dla tych 12 osób co to razem spięło. Jest trochę bugów i myślę, że bez problemu w następnym paczu zostaną wyeliminowane.

Czas przejścia to 15h, zrobiłem 90% side questów, wszystkie jakie znalazłem, może są jakieś po skończeniu gry bo można dalej grać. Chyba najfajniejsza i najlepiej wyglądająca gra jaką grałem w tym roku, oczywiście nie bez wad ale w 100% uderza w mój gust.  

Polecam przed finałowym starciem podexpić i wymaxować np miniguna. Poszedłem tam bez wymaxowanych broni i było w chuj ciężko, wydaje mi się, że nie mając niektórych augmentów i max lvl broni można tam utknąć bo nie ma powrotu.

Niektóre side questy jak się domyślacie mogą mieć bugi np nie zaliczy, że coś się podniosło itp. Zawsze pomagał restart gry i każdy quest mi zaliczyło.

Czekam na DLC.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie, ale dam w spoiler kiedy to będzie. Spoiler malutki:

Spoiler

Na drodze staną nam 3 albo 4 te ogromne mechy, jest to wg twórców pewnie sprawdzian naszej siły jak przejdziemy to przejdziemy też dalej. Tyle, że te mechy można nadgryzać pojedynczo i uciekać się leczyć w razie potrzeby. Od tego co nas czeka później nie uciekniemy.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę jest niedojebanie ale zrobiłem wszystkie. Pomaga znajomość miasta i zasobny portfel na quick travel.

No i do niektórych zwyczajnie nie dojdziesz jak nie pchniesz fabuły i nie odblokujesz lokacji.

Szkoda że nie ma żadnego opcjonalnego dungeonu po ukończniu gry bo jest masa fajnych pukawek a nie ma już ich potem gdzie używać jak wszystko się zrobiło. Mam nadzieję że kiedyś dadzą chociaż new game plus.

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza

Po zakończeniu i creditsach gramy normalnie dalej, można czyścić misje poboczne ale warto zrobić ich część trochę wcześniej bo tak naprawdę questy to główne źródło expa w tej grze. Za przeciwników też jest exp ale bardzo mało. Za niektóre side misje dostajemy fajne unikatowe pukawki niedostępne u kupców ani z dropa.

Co do liczby misji:

Spoiler

Głównych 12 pobocznych 28

 

9 minut temu, messer88 napisał:

A kojarzysz questa z torbą dla Taoka? Nie ma typa na miejscu.

 

No miałem z tym problem ona nawet nie jest w tym miejscu co pokazuje znacznik tylko w klubie obok.

Edytowane przez devilbot
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Liczyłem, że gra będzie dobra, ale po 2h grania zdecydowanie przyznam rację co do średniej z metacritic.
Liczyłem przede wszystkim na więcej elementów RPG, a tu co najwyżej jest jakieś (pipi)amento z postaciami do przeklinania żeby dostać zadanko. Ulepszanie postaci w moim odczuciu mało czytelne i biedne.
Grafika spoko, ale momentami na ekranie robi się dość nieczytelnie. Najbardziej s(pipi)olskie jest jak przeciwnicy strzelają, a na ekranie ich nawet nie widać bo kamera jest tak blisko postaci.

W sumie nie chce mi się strzępić ryja, gdyby nie gamepass to byłbym srogo zawiedziony płacąc za ten tytuł, nie na takie exy czekam.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak devilbot ukończył tę grę tak szybko, ale ja mam 28 godzin na liczniku (z czego pewnie trzeba odjąć te 7-8 godzin przez te moje afk), 9 głównych zadań zrobionych, pobocznych też od chuja skończonych, a końca gry i tak nie widać. Wrócę za dwa tygodnie do gry po wakacjach. Tak czy siak, polecam granko jak ktoś lubi twin stick shotery. Mam nadzieję, że twórcy będą tę grę ulepszać, dodawać nowości, jakieś czelendże w zabijaniu, bo gra ma duży potencjał na dalsze dlcki. O takie indyki nic nie robiłem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...