Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No ja mam problem z celowaniem i ginę co raz…. Muzyka, odgłosy z gry i grafika są bardzo przyjemne.
 

Ludzie wy 7/10 filmy łykacie jak miło a do gierki to już meh c’mon to jest bardzo spoko pozycja a żeby nie game pass to wielu z was nawet by nie spojrzało w te stronę w tym chociażby ja. Ja polecam nie wybrzydzać a jak się to podoba to zawsze można odpalić MFS dla relaksu czy innego Snowrunnera tudzież indyka których w GP pełno 

 

pozdro :lapka:

Odnośnik do komentarza

Skończyłem pierwsza lokacje i jak na razie mi się podoba. Gram w ciemno, nie czytałem recenzji i nie oglądałem dłuższych gameplayow

 

oprawa graficzna mnie zaskoczyła, podoba mi się ten klimat brudnego, zepsutego cyberpunku buduje to naprawdę fajny klimat

 

Pod względem gameplayowym też nie mam się do czego przyczepić, ale mam obawy czy na dłuższą metę nie znudzi mnie ten schemat chodzenia i strzelania

 

I to na razie tyle, zamierzam pograć więcej jak wrócę z urlopu. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Strzelanie bardzo fajne, udźwiękowienie tak samo. No jest fun z rozwalania przeciwników. Zrobiłem kilka questów wbiłem 8lvl i co mi się nie podoba to menusy mało to wszystko czytelne jak dla mnie, sporo statystyk które na początku gry można na szczęście olać. Lokacje też są spore i trzeba się trochę nachodzić.  
 

jeszcze spytam przy jednej skrzynce miałem jakiś komunikat ICE 1 coś tam, co to za stat i gdzie się to ustawia wie ktoś 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Ray tracing jest tylko na PC :lapka: 

Ale gra rzeczywiście prezentuje się świetnie jak na indyka, zwłaszcza pod względem bogactwa w detale.

 

Wiem wiem, bo na nim gram ;) ale robi robotę w tej gierce, taka typowa gra pod RT, pełno świateł, cieni, wybuchów, strzałów, odbić, fajna pokazówka dla RT

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...