Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

W głównym menu i pierwszej miejscówce nie za dużo się dzieje : ) Zrobiłem dosłownie 5 kroków i wyłączyłem bo karta zaczęła mi wyć.

edit: Jakby co te 400 klatek było w 720p i wszystko na low bo chciałem sprawdzić czy da radę zmniejszyć obciążenie GPU. Na 1080p wszystko High było koło 100

Edytowane przez łom
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość suteq

Po dłuższym pograniu trochę się nie dziwię tym ocenom. Przede wszystkim kurde to eksploracja lokacji jest strasznie WOLNA i mnie już szlag jasny trafia jak muszę dreptać sobie z jednego końca lokacji na drugi po raz 3. Bugów od groma, w ciągu 15 minut miałem dwie sytuacje gdzie skrypt mi się nie odpalił i np. w miejscu gdzie powinienem zjechać windą do innej lokacji drzwi się otwierają ale nie ma żadnego guzika interakcji. xD Czytałem też że wersja na Steam jest o wiele bardziej dopracowana i w ogóle się dowiedziałem że w tej grze są poziomy trudności bo w wersji Game Passowej nic takiego nie ma nigdzie. :pawel: 

Też trochę mnie dziwi design w kwestii 'sugerowanego' poziomu zadania gdzie pokazuje mi np. poziom 5 a podczas misji walczę z przeciwnikami na poziomie 10/11. Nigdy nie rozumiem czemu sugerowany poziom to nie jest najwyższy poziom przeciwnika z którym się walczy w danej misji. Na szczęście gra ma tyle elastyczną walkę że to nie jest żaden problem. 

Kamera momentami ssie tak ogromnego bolca że nie rozumiem kto to zatwierdził. Zmienia kąty nachylenia tak żeby pokazać okolicę/co jest w tle ale przez to sprawia że poruszanie sie postacią staje się mega niewygodne. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Aleks napisał:

@Wredny ja się wczoraj od tego bossa odbiłem. Ale skoro jest do pokonania to luzik. Fajne jest to, że na silniejszych przeciwników trzeba znaleźć sposób.


Sposób taki jak u kolegi poniżej:
 

4 godziny temu, devilbot napisał:

ja strzelałem w niego z broni energetycznej którą wcześniej dropłem z robotów


Na YT widziałem, że koleś strzelał z Enforcera, który mu wydropił z robocików (broń energetyczna z taka samonaprowadzającą się wiązką), ale ja z energetycznych miałem tylko jakieś E77 - wystarczyło, po prostu ten właśnie typ zadawanych obrażeń jest właściwy na mechanicznych przeciwników, więc teraz noszę dwie giwery - na zwykły ołów i właśnie strzelające wiązką energii, jak Wiedźmin prawie :notbad:

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Po tym bossie cyber pająku gierka zaczęła się bardziej rozkręcać. Więcej skilli, augmentów. Taktycznego ekwipunku jak wieżyczki, drony, stacje leczące itp. Ale też i fabularnie coś tam ruszyło. No i teraz jak lecę i przywołam defendera z tarczą, 6 cyber pająków, postawię wieżyczkę i sam strzelam z samonaprowadzającej się plazmy do wszystkiego w tym uciekających przechodniów to gra potrafi nieźle dropnąc klatki. To jest piękne.

10h mam na liczniku. Wygląda na to, że ta gra to moloch.

Odnośnik do komentarza

Kurde, przeważnie to pokazywanie ścieżki działa OK, ale czasem strasznie się gubi, kierując nas w ślepe uliczki, albo zupełnie niedostępne miejsca.
Chciałem teraz zrobic porządek w quest-logu i znalazłem misję na rekomendowany level 5 (ja mam 15) z przyniesieniem anabolików dla właściciela siłki (to już druga dla niego - One More Rep). Niestety najpierw zostałem wyprowadzony na manowce, a później dotarłem do bramy z napisem "Access Denied" i dupa.
Jasne, że może faktycznie nie mam tam jeszcze dostępu i może uzyskam go fabularnie, ale jaki jest sens ukrywania misji levelu 5. za bramą, do której dostęp uzyskam bliżej levelu 20?

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
12 minut temu, messer88 napisał:

No ja mam sidequest na 2lvl z koksami co trzeba zjechać windą i dupa nie da się. Chyba trzeba fabułę pchać chociaż to podejrzane bo mam już 12 lvl. 

Tak, odblokujesz windę przy wykonywaniu głównego questa co moim zdaniem jest mega debilne że dostajesz quest poboczny na niskim poziomie którego nie możesz zrobić od razu. 

Odnośnik do komentarza

Ja co chwila podnosze jakiegoś skina na giwerę, a jak próbuję założyć to nic nie ma :dunno:
Zresztą kij z tym, bo te pistoleciki są tak malutkie, że i tak bym nie zauważył :reggie:
A o tych misjach pobocznych, zamkniętych w jakichś niedostępnych fabularnie miejscach to już pisałem - straszny babol i zupełnie nieprzemyślane. Wychodzi brak doświadczenia w projektowaniu tego typu rozgrywki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...