Skocz do zawartości

The Ascent


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 498
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

13 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

bardziej chcę pokazać, że mówienie że gra na 7 to średniak niewarty czasu jest bardzo sytuacyjne

To jest gra na 6+.

 

Cytat

Combat is frantic and fun, the world is amazing, and there are some really satisfying abilities to bust out against foes, but you need a hell of a lot of patience to put up with all the technical nonsense going on with the game in its current state."

Cytat

It's enormous fun, especially in co-op, but bothersome bugs and repetitive quests unfortunately put a dampener on things.

Cytat

The solid audiovisuals and competent action-RPG twin-stick shooter hybrid gameplay manage to glue the experience together, even when glaring flaws such as lacklustre quest design and an overreliance on backtracking threaten to derail it.

 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Rozi napisał:

To jest gra na 6+.

grałeś już? 

 

Rozumiem emocje, zawsze gdy wychodzi jakaś gra na xboxie, której nie ma na Playstation jest ruch na forumku, ale przypominam że ocenianie gier to kwestia indywidualna i stricte subiektywna. Nie da się arbitralnie stwierdzić że jakaś gra jest na 10/10 czy 6+/10. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, easye napisał:

hypowali jakby to miała być konkurencja dla Housemarque troche zawód

 

To akurat nic nie znaczy - Hyper Light Drifter ma niższą średnią niż większość dwuwymiarowych Zeld a nie znaczy to, że jest słabą grą. W moim odczuciu jest najlepszą dwuwymiarową zeldą na rynku. To samo właśnie wspominany Days Gone - pomimo średnich ocen gra bardzo spodobała się graczom.

 

a jak będzie mi mało to sobie odpalę the Ascent na PC, bo tam średnia jest 76 :potter: 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Rozi napisał:

SkillUp dobrze oceniał Cyberpunka :pechowiec:

ACG w zasadzie wyśmiał Cyberpunka totalnie i jego recenzja to niemal 20 minut ciągłego śmiechu i jechania po grze, a The Ascent określił jako "instant buy". Lepszy wyznacznik? Dla mnie na pewno, bo chyba nie znalazłem jeszcze recenzenta, z którym tak często i w tak dużym stopniu się zgadzam. Zobaczymy, włączy się z małym żalem, że nie latam po świecie w tym czasie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...