Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, balon napisał:

 Co do tych przeskoków wymiarów to wg mnie jest to duża nowość. Nie przypominam sobie czegoś takiego, a co fajne zmienia się w ciągu sekundy gameplay (strzelanie, slalom, lot). 

Również mocno na to liczę. Od tego jak to zostanie wykonane, zależeć będzie pewnie ostateczny odbiór gry.

Rewolucja w gameplayu? Już Kojima się przejechał na tym.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ratchet zaoferuje dynamiczne 4K z HDR i performance mode z 60 kl/s.

 

Cytat

Stunning visuals: Enhanced lighting and ray tracing make for super sharp visual fidelity. Displayed in crisp, dynamic 4K and HDR*, behold dazzling in-game worlds as you work to save the universe. Enjoy Performance Mode to experience a targeted 60fps frame rate as you encounter new enemies across multiple dimensions.

 

Fast loading: Planet-hop with abandon – near-instant loading via the PS5 system’s SSD sends you hurtling across the galaxy at hyper-speed.

 

Adaptive triggers: Feel unbridled dimensional energy via the DualSense wireless controller, making combat come alive. Each weapon has unique responses as you mow down foes.

 

Haptic feedback: Sense the impact of in-game rumbles and explosions through the DualSense wireless controller’s haptic feedback. 

 

Tempest 3D AudioTech: Immerse your ears in 3D spatial environments, enabling you to hear everything above, below and surrounding you, all the while using your favorite pair of headphones.  Connect with the sounds of combat and explore in wonder as worlds come to life, enveloping you with high fidelity sound.

 

https://www.playstation.com/en-us/games/ratchet-and-clank-rift-apart/

 

 

 

 

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
1 godzinę temu, Square napisał:

Rift Apart to w tej chwili najbardziej wyczekiwany przeze mnie tytuł na PS5. Martwi trochę to wspominanie ciągle, że w 2021, więc pewnie gierka wyleciała na drugą połowę roku.

U mnie też naj, ale z małym wyjątkiem, ponieważ na równi z Keną. W ogóle te dwie gierki to czuje, że będą dla mnie zastrzykiem mega gierkowego funu!

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...