Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Ukukuki napisał:

Warto ograć tego Ratcheta z PS4?

 

Gierka przyjemna, ale tak jak mówi Figaro, najgorsza z pełnoprawnych (bo jakichś eksperymentów typu tower defense nie liczę) części serii. Gameplay nawet spoko, ale całość ma mimo wszystko niewiele wspólnego z jedynką, której remakem jest. W sumie apogeum drogi, jaką Inscomniacy obrali po zakończeniu trylogii z PS2: nastawienie na generyczne strzelanie, fabuła i dialogi bez ikry, w stylu sztampowych animacji kinowych Dreamworks, generyczne areny, powycinanie contentu (całych planet!) etc. Mocne meh.

 

A tu jeszcze za tą oczywistość go minusują xD.

 

Co do Rift Apart, to jest mi z oczywistych przyczyn mocno obojętne, ale lekko prychłem pod nosem widząc zawartość, za jaką trzeba dopłacić 50 zł xD.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy wiadomo już czy ta gra będzie miała jakiś tryb performance? Coś jak w Demon's Soulsach przykładowo (1440p w 60 klatkach na sekundę). Bo widzę, że w marketingu Sony opiera się głównie na 4k z chyba jakimś tam szczątkowym ray tracingiem, ale za to w 30 fpsach. Szczerze mówiąc, nie uśmiecha mi się już granie w gry w 30 klatkach, choćby nawet działały w rozdzielczości 8k:/

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, balon napisał:

Jak uwielbiam tę serię, tak w życiu nie wezmę tego day one za 3,5 bomby. Ciekawe jak te gierki będą się sprzedawać za takie hajsy. Mimo, że mnie stać to jakaś bariera u mnie pękła. Za 250 bym wziął day one. 

Ktoś z Was rozważa brać day one?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, PanKamil napisał:

Na zachodzie pewnie zejdzie tak samo jakby zeszło za 59$. 3h pracy albo i mniej. Nba 2k21 schodzi podobnie jak poprzednie części mimo podwyżki. U nas inne realia i sam tylko największe must have wezmę za 339 zl. God of war ragnorak będzie takim tytułem ale nie rachet.

Nie wiem, ale nie przeliczam gierek na godziny jednak myślę, że na obecnym etapie życia na loozie mógłbym być statystycznym „człowiekiem z zachodu”, ale nie o to chodzi. U mnie sama ta kwota mówi jakieś wewnętrzne nie.:sapek:

Z NBA to trochę inna sprawa, bo gierka  początkowo dość długo trzyma cenę, ponieważ 90% graczy nie kupują jej aby przez weekend puścić dalej. Ponadto miłośnicy kosza (sam nim jestem) z powodu chorych akcji w NBA z powodu Coronki są spragnieni jako takiej normalności i hal z kibicami :)

 

Jestem ciekaw jak taka Kena albo Ratchet się sprzeda. Jakoś nie wróżę dobrego wyniku. Nawet Spider MM na Ps5 ponoć średnio się sprzedał do ilości konsol które poszły w rynek, mimo że pierwsza część na PS4 od day one schodziła jak świeże bułeczki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...