Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, balon napisał:

Nie wiem, ale nie przeliczam gierek na godziny jednak myślę, że na obecnym etapie życia na loozie mógłbym być statystycznym „człowiekiem z zachodu”, ale nie o to chodzi. U mnie sama ta kwota mówi jakieś wewnętrzne nie.:sapek:

Z NBA to trochę inna sprawa, bo gierka  początkowo dość długo trzyma cenę, ponieważ 90% graczy nie kupują jej aby przez weekend puścić dalej. Ponadto miłośnicy kosza (sam nim jestem) z powodu chorych akcji w NBA z powodu Coronki są spragnieni jako takiej normalności i hal z kibicami :)

 

Jestem ciekaw jak taka Kena albo Ratchet się sprzeda. Jakoś nie wróżę dobrego wyniku. Nawet Spider MM na Ps5 ponoć średnio się sprzedał do ilości konsol które poszły w rynek, mimo że pierwsza część na PS4 od day one schodziła jak świeże bułeczki.

 

W latach 90 płaciłem 200 zł za niektóre gierki, trochę schodziło uzbierać taką kwotę w podstawówce xD Od kiedy pracuję zero bólu przy płaceniu za gierki. No ale ja mało gier kupuję na premierę bo mam wieczne zaległości :lapka: U Nintendo tylko czasem kupuję na premiere wiedząc ,że nie zagram szybko. Tam gierka nawet po kilku latach kosztuje tyle samo. 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, cotek napisał:

Ktoś skrobnie co to było ? xD

 

Pilotażowy odcinek serialu animowanego Ratchet and Clank Life of Pie, w którym pojawiają się jeszcze Dr Nefarious i Captain Qwark (a jakże!). Po jego obejrzeniu mam wrażenie, że będzie to wstęp do Rift Apart na PS5.

 

Tutaj jeszcze można obejrzeć:

 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, SlimShady napisał:

to w to miejsce zrobią na ten temat komiks, który ma za jakiś czas wyjść.

To jeszcze go nie zrobili? XD

 

Te komiksy czy książki wbijające się w luki pomiędzy wydarzeniami to rak, Niech będzie to komiks jak ma być taniej ale niech on już będzie na początku w grze.

Odnośnik do komentarza

Martwi mnie jedna rzecz.

Na tych wszystkich zaprezentowanych filmikach tylko napieprzamy do przeciwników, ślizgamy się na dupie i przeskakujemy po miedzy wymiarami, a gdzie się podziało skakanie po platformach czy rozwiązywanie drobnych łamigłówek. 

Oby nie skończyło się tak, że ratchet przekształci/ł się już tylko w strzelane - choć wątpię,  że tak  będzie.

Raczej prezentowanie tylko i wyłączne samego naparzania z giwer do przeciwników może być spowodowane tym aby przyciągnąć swoją efektownością jak najwięcej klientów, którzy nie mają pojęcia czym jest ta seria, a kolorowe napieprzanie do przeciwników zawsze w cenie i sprzeda się na pniu.

Jednak jak by na to nie patrzeć po wykastrowanym Rimejku jedynki - który został zrobiony pod typowych casuali i  ich rodzinki, są lekkie obawy  czy R&C Rift Apart  będzie trzymała poziom ps2ych i ps3ych odsłon, ale o tym przekonamy się już w krótce.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza
25 minut temu, kazuyoshi napisał:

Na tych wszystkich zaprezentowanych filmikach tylko napieprzamy do przeciwników, ślizgamy się na dupie i przeskakujemy po miedzy wymiarami, a gdzie się podziało skakanie po platformach czy rozwiązywanie drobnych łamigłówek. 

Te wszystkie filmiki to raptem 10 minut materiału. I bądźmy szczerzy, w przygodach Lombaxa i Robocika skakanie to tylko skromny dodatek do strzelania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...