Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Rift Apart


Sylvan Wielki

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co tryb 60fps jeszcze nie był oficjalnie opisany jeśli chodzi o rozdzielczość/RT itp., ale takie są przypuszczenia. W czwartek może będzie więcej wiadomo. Jak jest dobra jakość obrazu to wszystko powyżej 1080p jest ok. Ja bym się zbytnio nie martwił bo już Spider MM w trybie 60fps+RT wygląda dobrze a 60fps w Ratchecie to jest mus (chyba największy minus wersji na PS4Pro).

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, łom napisał:

a bym się zbytnio nie martwił bo już Spider MM w trybie 60fps+RT

Spider na PS5 ma w 60 + RT dynamiczne 1440p z max spadkami do 1260. Naprawdę w ruchu bardzo dobrze to wygląda nawet na 65 calach. No i trzeba wziąć uwagę, że Spider to cross gen, a tutaj mamy tytuł w 100% pisany pod jeden sprzęt. 
 

Co do samego Ryśka to mega konkret. Koniecznie day one wjeżdża :banderas:

Odnośnik do komentarza

0:37 sekunda zwiastuna i połączenie sekcji platformowej z przenoszeniem się pomiędzy wymiarami/poziomami przy wykorzystaniu ultraszybkiego SSD. Otwiera to ciekawe gameplay'owe możliwości. Coś, co nie byłoby wcale możliwe na starej generacji.

 

Jak dla mnie szkoda tylko, że opierają się w marketingu gry na trybie 30 fps. Wolałbym by była jednak prezentowana w 60 fps, nawet lekkim kosztem grafiki oraz obniżeniem rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hal Emmerich napisał:

Jak dla mnie szkoda tylko, że opierają się w marketingu gry na trybie 30 fps. Wolałbym by była jednak prezentowana w 60 fps, nawet lekkim kosztem grafiki oraz obniżeniem rozdzielczości.

Dawali już gameplay w 60 klatkach i na bank przed premierą dostaniemy więcej.

Na SoP w czwartek ma być 15 minutowy pokaz z Ratcheta.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hal Emmerich napisał:

0:37 sekunda zwiastuna i połączenie sekcji platformowej z przenoszeniem się pomiędzy wymiarami/poziomami przy wykorzystaniu ultraszybkiego SSD. Otwiera to ciekawe gameplay'owe możliwości. Coś, co nie byłoby wcale możliwe na starej generacji.

 

Jak dla mnie szkoda tylko, że opierają się w marketingu gry na trybie 30 fps. Wolałbym by była jednak prezentowana w 60 fps, nawet lekkim kosztem grafiki oraz obniżeniem rozdzielczości.

Fajnie jakby to był element gameplayu ale nie na zasadzie oskryptowanych sekcji. 

Odnośnik do komentarza

Pierwszy raz zbieram szczękę z podłogi przy zwiastunie gry na next-gena. Ultra piękna grafika grafiką (Kena w kwestii zbliżenia do poziomu Pixara przebita), ale wygląda to przede wszystkim niesamowicie miodnie :banderas:Ten rok jest biedny w kwestii wydawanych gier, a ja i tak w pocie czoła liczę czas i uświadamiam sobie, że ciągle go mało dla ulubionego hobby.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Wiolku napisał:

Pierwszy raz zbieram szczękę z podłogi przy zwiastunie gry na next-gena. Ultra piękna grafika grafiką (Kena w kwestii zbliżenia do poziomu Pixara przebita), ale wygląda to przede wszystkim niesamowicie miodnie :banderas:Ten rok jest biedny w kwestii wydawanych gier, a ja i tak w pocie czoła liczę czas i uświadamiam sobie, że ciągle go mało dla ulubionego hobby.

Co racja, to racja dla mnie także miód wylewa się z ekranu... 

To mój nr. 2 zaraz po Residencie, a 3 to Returnal. 

Jest dobrze :-) 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...